אין אפשרות לפרמט, איך אני מוחק יוזרים אחרים במחשב? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין אפשרות לפרמט, איך אני מוחק יוזרים אחרים במחשב?

DaNiEl360

Recommended Posts

שלום,

יש לי לפטופ שאין לו כונן אופטי, ואני לא רוצה לקנות כרגע כי זה די יקר.

אז בגלל שאין לי כונן אופטי, אין לי אפשרות לפרמט, ואני רוצה בגלל שיש לי כמה יוזרים במחשב ואין לי סיסמאות אליהם.

אז השאלה שלי היא האם אפשר למחוק את כל היוזרים במחשב חוץ משלי ולהפוך את שלי לאדמינסטריטור? ואם כן, איך?

(ויש לי כמה יוזרים כי אחותי נתנה לי מתנה את המחשב שהיא קיבלה מעבודה, ויש שם יוזרים שאין לי אפשרות לדעת את הסיסמאות אליהם, ושאלתי אותה והיא אמרה שאני יכול לפרמט ולעשות מה שבא לי..)

תודה מראש למגיבים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם אתה לא רוצה לפרמט אצ המחשב כמו שכתבת בפורום עדיין יהיה לך צורך לרכוש כונן אופטי חיצוני/לתחנת עגינה.

עיין בסטיקי, אתה יכול לעשות כל מה שצריך למערכת ההרשאות של המערכת אבל רק עם כונן חיצוני במצב offline מהמערכת המותקנת.

יש אולי משתמש administrator שאתה יכול להישתמש בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתה לי גישה לאדמין לא הייתה לי בעיה...

יש לי גישה למשתמש אחד בלבד, שהוא לא אדמין, שיש לו אפשרות להתקין והכל אבל לא נוח לי שיש מלא יוזרים.

בנוגע לשחזור הגדרות יצרן, בדקתי וכנראה מחקו את המחיצה הנסתרת בשביל עוד מקום בהארד דיסק... (40 GB חח..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל ציינתיש ללפטופ שלי אין כונן אופטי או כונן דיסקטים ככה שהמדריכים האלה לא יעזרו לי...

אני אבדוק כונן אופטי, פשט זה די יקר ללפטופ, ואני לא רוצה לקנות מ - כי אף פעם לא קניתי שם ואני לא רוצה שולח בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי באינטרנט שיש אפשרות לעשות BOOT מדיסק און קי, רק אני צריך מדריך פשוט שיעשה אותו BOOTABLE.

אם אפשר בבקשה מדריך טוב ופשוט על איך לסדר את הדיסק או קי שלי שיהיה BOOTABLE + לדעת אם הקבצים של המדריכים לסדר את המשתמשים בווינדוס יעבדו ככה.

וגם לא ראיתי שיש לי אפשרות BOOT מ רגיל, אז לעדכן את הביוס? ראיתי שהגרסא שלי היא אחת לפני אחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...