בקשה|המלצה בקניית אוזניות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה|המלצה בקניית אוזניות

ItachiSan

Recommended Posts

שלום,

אני אוטוטו קונה מחשב חדש, ואני צריך המלצה על אוזניות.

הן ישמשו בעיקר לשמיעת מוזיקה ולראיית סרטים. כרגע יש לי אוזניות של Teac (דגם: HP-2-R) שעלו לי 100 ש"ח אם אני זוכר נכון.. אני מחפש משהו בסגנון הזה או יותר טוב..

התקציב לאוזניות: 150-200 ש"ח.

אם זה חשוב, זה הולך להיות הלוח אם שלי-

ASUS P5QL-E

http://www.skypc.co.il/product.asp?pid=31253

עוד שאלה- אם יש לי רמקולים וסאב 2.1 ואני מחבר להם , אני אשמע טוב יותר מאשר אם הייתי מחבר את האוזניות ישירות למחשב? כי פעם מוכר במחסני חשמל אמר לי שכשמחברים את האוזניות לרמקולים אז זה כאילו מבטל אותם ושומעים והאיכות היא רק של האוזניות....

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אם המוכר במחסני חשמל הייה מבין על מה הוא מדבר, הוא כנראה לא הייה עובד במחסני חשמל. אם יש אפשרות, רצוי לא לחבר את האוזניות דרך הרמקולים.

ב200 ש"ח יש רק דברים בסגנון של AKG K414 או AKG K44- נחמד אבל זה עדיין צעצועים. אם אתה עולה לסביבות ה-350 ש"ח אתה יכול למצוא דברים בליגה אחרת לגמרי...

דבר נוסף- בסרטים צופים- לא סתם מסתכלים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אם המוכר במחסני חשמל הייה מבין על מה הוא מדבר, הוא כנראה לא הייה עובד במחסני חשמל. אם יש אפשרות, רצוי לא לחבר את האוזניות דרך הרמקולים.

ב200 ש"ח יש רק דברים בסגנון של AKG K414 או AKG K44- נחמד אבל זה עדיין צעצועים. אם אתה עולה לסביבות ה-350 ש"ח אתה יכול למצוא דברים בליגה אחרת לגמרי...

דבר נוסף- בסרטים צופים- לא סתם מסתכלים....

כרגע נראה לי שאני אקח את ה AKG K44 כי הן נראות לי יותר נוחות.. אפשר עוד המלצות בבקשה?

עכשיו אני עם האוזניות האלו- http://light-comp.de/teacheadsethp2r-p-466.html והן סבבה לי לגמרי, הבעיה היחידה איתן זה שכשאני מגביר יותר מדי אז יש רעשים מציקים.. מן צססססס כזה... תכלס אני לא מבדיל בין 128KB ו 192KB וכו אז זה לא כזה קריטי... אני לא מחפש משהו מקצועי (בטח לא ב 350 כי אז אני אצטרך לרדת בחלקים אחרים במחשב וזה לא בא בחשבון ;D)

אמרת שעדיף לא לחבר את האוזניות לרמקולים. אז לחבר ישר למחשב? או דרך סאבוופר?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...