המרת קבצי וידיאו מסוג FLV +mjpeg ל-AVI ומחיקתם או שינוי שמם מתוך התוכנה עצמה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המרת קבצי וידיאו מסוג FLV +mjpeg ל-AVI ומחיקתם או שינוי שמם מתוך התוכנה עצמה

f16

Recommended Posts

יש לי הרבה קבצי FLV (קבצי וידיאו מסוג FLESH שהורדתי ברובם מ-youtube )

וגם הרבה קבצי וידיאו מסוג MJPEG (motion jpeg ) שצילמתי עם המצלמה הדיגיטלית שלי (fuji fd31 ).

אני צריך לסדר אותם ולתת להם שמות ולדחוס לפורמט mpeg4אוניברסלי מסוג xvid \ divx שלא לוקח הרבה מקום ושניתן לניגון באמצעות media player .

אני זקוק לתוכנה אחת שמאפשרת לי לבחור תיקייה שלמה שמכילה עשרות קבצי FLV שכאלו ולהפוך אותם לקבציי avi mpeg4 .(או לחילופין לסמן אותם באמצעות העכבר בחלון בחירה ואז לבחור בקליק ימני על העכבר על הפקודה של ההמרה )

אחרי ההמרה אני זקוק לתוכנה שנייה שמאפשרת לי לראות את קטעי הוידיאו אחד אחרי השני ברצף ולתת להם שם תוך כדי או מיד אחרי סיום הקרנתם או לחילופין למחוק אותם מהדיסק הקשיח

ולעשות זאת מתוך התוכנה עצמה ,מבלי לצאת ולהשתמש לכך ב- EXPLORER ,מפני שזה לא פרקטי כאשר מדובר בהרבה קבצים.

אני גם מעוניין בתוכנה שמאפשרת בקלות למחוק חלקים מקבצי הוידיאו שבהם יש פירסומות (מהאמצע \הסוף\ההתחלה ).

כמובן היה רצוי תוכנה אחת שתעשה הכול ,אולם אני בספק אם יש כזאת חינמית ועל כן אני אזדקק ככול הנראה למספר תוכנות שיעשו את העבודה .

אנא המליצו לי על תוכנות שכאלו, שהן חינמיות או שניתן להשיג גרסאות ישנות שלהן

שהיו בעבר חינמיות (מאתרים כמו OLDVERSIONS .COM ).

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...