[עזרה] סידור מאווררים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[עזרה] סידור מאווררים

midnight8

Recommended Posts

המארז שלי מסודר עכשיו ככה:

מאוורר 120MM אחד בצד האחורי ממש מתחת לספק כח מכניס אוויר (אבל הוא עושה רעש אז כנראה הוא יוצא אבל קודם אני ישמן אותו יראה אם זה יעבור)

מאורר 120MM אחד בדלת מוציא אוויר הוא יושב בערך איפה שהמעבד

עכשיו הזמנתי AC FREEZRE PRO 7 ואיתו ביחד הזמנתי את הקיט הזה http://tms.co.il/product/5340

הרעיון שלי הוא כזה תגידו אם הוא נשמע לכם טוב

להוריד את המאוורר הקיים שעל הדלת שיכניס אוויר ממתחת להארד דיסקים (הוא לא יכניס אוויר אבל הוא יעשה סירקולציה בפנים )

לסובב את המאוור שמאחורה שיוציא אוויר

ואת שתיי המאווררים הסקסים החדשים לשים על הדלת אחד מכניס ואחד מוציא

מה דעתכם זה יתן לי סירקולציה טובה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם כל מה שאמרת.

ולמקרה ולא הבנתי אותך נכון, המאווררים לאחר כל השינויים יהיו כך

שני מאווררים חדשים בדלת המארז אחד מכניס אחד מוציא- אני מציע שתנסה לגביהם כל מיני קומבינציות..

ושני הישנים- אחד מכניס בצד הקדמי של המארז ואחד מוציא בצד האחורי של המארז.

אם כך, סירקולציה לא רעה בכלל. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שהתכוונתי רק שהמאוורר לא יכניס אוויר הוא ינשוף אויר מתוך המארז כלפי המאוורר שמוציא

ועוד שאלה שאני לא מוצא לה תשובה

אני מחפש סליבים ואני לא מוצא אני רוצה את הסליבים השחורים הרשת הרגילים שיש לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לגבי הסליבים

ולגבי המאוורר אני מתכוון שהוא יהיה סגור בתוך המארז הוא לא יהיה צמוד לקיר ויביא אוויר מבחוץ הוא פשוט יקח אוויר מבתוך המארז כי אין שם פתח

עריכה:

אני אומר אם כבר אתה מוכר משהו למה אתה לא מפרט עליו. אין כלום על הסליבים רק רשום למה הם טובים, לא רשום מה האורך או מה מגיע בפנים זה קצת מעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקשקש שאני מוכר לך בצורה לא טובה, כי אתה לא משלם לי על השירות שאני נותן לך כאן ולצורך העניין על כל התייחסות של כל אחד אחר בפורום הזה. אז תתייחס בהתאם לכולם בפורום הזה, אף אחד לא חייב לך שום דבר.

ובכל זאת...

תחפש בגוגל Sleaving Kit ואתה תמצא המון תוצאות..

ובנוגע למאוורר.. אם השלדה של המארז בצד הזה אטומה לגמרי- אין בה גריל כלשהו... בכל זאת גם אם המאוורר לא יכניס אויר קר, כדאי שתתקין שם אחד כדי שתהיה זרימת אוויר טובה במארז. אם תתן לי דגם מדויק של המארז שברשותך אני אבדוק בשבילך איך אתה יכול לנצל אותו מקסימלית מבחינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקשקש שאני מוכר לך בצורה לא טובה, כי אתה לא משלם לי על השירות שאני נותן לך כאן ולצורך העניין על כל התייחסות של כל אחד אחר בפורום הזה. אז תתייחס בהתאם לכולם בפורום הזה, אף אחד לא חייב לך שום דבר.

ובכל זאת...

תחפש בגוגל Sleaving Kit ואתה תמצא המון תוצאות..

ובנוגע למאוורר.. אם השלדה של המארז בצד הזה אטומה לגמרי- אין בה גריל כלשהו... בכל זאת גם אם המאוורר לא יכניס אויר קר, כדאי שתתקין שם אחד כדי שתהיה זרימת אוויר טובה במארז. אם תתן לי דגם מדויק של המארז שברשותך אני אבדוק בשבילך איך אתה יכול לנצל אותו מקסימלית מבחינת .

כנראה שלא הבנת אותי טוב אני לא אמרתי שאתה לא נתת לי פרטים אני התלוננתי על החנויות עצמן שהן לא מפרטות על המוצרים שלהם לא היה שום יחס אלייך במשפט שלי אם בכל מקרה אחרי ההסבר שלי עדיין נפגעת מהדברים שלי אני מתנצל...

ובקשר למאוורר עכשיו ניקיתי אותו עם לחץ אוויר (אתם לא קולטים כמה אבק יצא אני ישלח אחר כך תמונות זה היה איזה 10 קילו מחשב 10 קילו אבק הוא הרבה יותר קל עכשיו ) ואז גיליתי שיש שם וזה לא אטום כי עד עכשיו היה שם שכבה של אבק ולא רק זה אלה יש לי שם גם תושבת למאוורר 120 שזה בכלל מצויין

תודה על העזרה אני אחפש עכשיו את הקיט ושוב סליחה אם פגעתי בך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...