עזרה עם הXP-Antispy 3.71, מה זה כל דבר שם? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם הXP-Antispy 3.71, מה זה כל דבר שם?

1

Recommended Posts

לא עזר התמונה שפירמתי לך בת'רד הקודם?

SET REGDONE=1 - גורם לוינדוס לחשוב שביצעת online registration (לא אקטיבציה!!, רק רישום מוצר) - תסמן

Clear Page file on shutdown - מה שכתוב מילולית - נקה את הpagefile כשמכבים את וינדוס, שים לב שזה בטח יאיט לך את הכיבוי של וינדוס. - אפשר לסמן, יש כאלה שיגידו שאפילו כדאי.

disable limitation of bandwidth - משנה איזו הגדרה בפרוטוקול QoS (אם מותקן לך) שמחזירה לך חלק מרוחב הפס שהפרוטוקול גונב. - תסמן.

enable fast shutdown - מה השאלה? אפשר כיבוי מהיר יותר (אין לי מושג מה זה עושה, זה עובד.) - תסמן.

disable scheduled updates - בטל עדכונים מתוזמנים של IE. - תסמן.

disable integrated authentication - בטל זיהוי של שם המשתמש של וינדוס שלך באינטרנט (לא יודע מה זה בדיוק מבטל אבל זה נשמע מאד חשוב להשתמש בזה). - תסמן.

increase MaxConnections... - מגדיל את מספר התחברויות הHTTP - מסדר את הבעיה שאי אפשר להוריד יותר מ2-4 קבצים עם האקספלורר (דיברו על זה כאן לא מזמן). - תסמן.

Regwizc.dll - אם הקובץ הזה מותקן יש לו פירצה שמאפשרת לאחרים לראות חלקים מהregistry שלך (אני מקווה שהבנתי את זה נכון), הם ממליצים להסיר אותו. - תסמן.

licdll.dll - הקובץ שקשור לאקטיבציה של וינדוס, אם אתה מבטל את זה, לא תוכל לעשות אקטיבציה מחדש (במקרה של שינויי חומרה וכו') עד שלא תעשה לו enable שוב. - עזוב, אם זה חסום כברירת מחדל אז כנראה שלא באמת חייבים להסיר את זה.

דרך אגב, זה לא שאני באמת יודע את כל זה בע"פ, פשוט תירגמתי לך את העזרה של xpantispy...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...