Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 107 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך אני מוריד ? איפה ההורדה נמצאת??

מה קרה? ראית הרבה משפטים באנגלית ונכנעת?? חיפשת כפתור "DOWNLOAD NOW" ? :)

אין הורדה אלא הוראות איך לשחק בקרייסיס על המנוע "המשופר" של וורהד כאשר ההנחה היא שיש לך את שניהם מותקנים במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה? ראית הרבה משפטים באנגלית ונכנעת?? חיפשת כפתור "DOWNLOAD NOW" ? :)

אין הורדה אלא הוראות איך לשחק בקרייסיס על המנוע "המשופר" של וורהד כאשר ההנחה היא שיש לך את שניהם מותקנים במחשב.

חחח חיפשתי download לא מצאתי xD

לא הבנתי פתאום =]

יש מישהו שכבר עשה את זה ויכול להביא תמונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש לא...

לקרייסיס יש מנוע גראפי הכי חזק שיש כיום ואף כרטיס נראה לי לא יכול להריץ אותו על ביצועים הכי גבוההים!

הוורהאד שונה מקרייסיס והמנוע שלו קל יותר...קרייטק למדו מהטעות שהם עשו ושיפרו בצורה משמעותית את המנוע הגראפי.

כיום יותר קל לכרטיסים להריץ את וורהאד ולכן מנסים לשנות את המנוע של קרייסיס לשל וורהאד וככה המשחק יהיה מהנה יותר!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהגדרות ההכי גבוהות WARHEAD דווקא כבד יותר מקרייסיס.

אין שום שיפור משמעותי ביניהם, ב - WARHEAD יש טקסטורות טובות מעט יותר וגם שיפרו את אפקטי התאורה קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש לא...

לקרייסיס יש מנוע גראפי הכי חזק שיש כיום ואף כרטיס נראה לי לא יכול להריץ אותו על ביצועים הכי גבוההים!

הוורהאד שונה מקרייסיס והמנוע שלו קל יותר...קרייטק למדו מהטעות שהם עשו ושיפרו בצורה משמעותית את המנוע הגראפי.

כיום יותר קל לכרטיסים להריץ את וורהאד ולכן מנסים לשנות את המנוע של קרייסיס לשל וורהאד וככה המשחק יהיה מהנה יותר!.

כיום = חזקים משמעותית מכרטיסי המסך שהיו לפני שנתיים ,התגובה שלך מתאימה ל2007 ואולי לקצת מ2008, אבל ל2009? אתה טועה, עם המחשב שלי אני מריץ את שניהם בגראפיקה הכי גבוהה וזה רץ כמו חלום, יש לי שלבים גם של 48 FPS ,שזה גבוה, אגב, שניהם פועלים אצלי בצורה זהה ושקופה לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז שיחקתי בשלב הקפוא, הטעינות דיי ארוכות ולא כל הצלילים נישמעים, יש גם סלעים ואובייקטים שנישארים צהובים זמן מה אבל זה רק בשלב הזה...

תמונות אין שכחתי אצלו את הדיסקאוןקי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום = חזקים משמעותית מכרטיסי המסך שהיו לפני שנתיים ,התגובה שלך מתאימה ל2007 ואולי לקצת מ2008, אבל ל2009? אתה טועה, עם המחשב שלי אני מריץ את שניהם בגראפיקה הכי גבוהה וזה רץ כמו חלום, יש לי שלבים גם של 48 FPS ,שזה גבוה, אגב, שניהם פועלים אצלי בצורה זהה ושקופה לחלוטין.

ובאיזו רזולוציה בדיוק אתה משחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...