בחירת מערכת הפעלה אחרי פוסט - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת מערכת הפעלה אחרי פוסט

Dom1no

Recommended Posts

שאני מדליק את המחשב, לפני שהויסטה עולה מופיע לי התפריט הזה:

http://i38.tinypic.com/2r2t05u.jpg

שבו אני צריך לבחור איזו מערכת הפעלה להעלות. (יש רק אחת בפועל מותקנת)

ככל הנראה זה נגרם בבעיה שהייתה לי עם שבמהלכה התקנתי וXP מספר פעמים לסירוגין.

בכל אופן אני רוצה לפרמט ולהתקין את הויסטה מחדש, איך אני מוודא שלא תופיע לי הרשימה הזאת בכל פעם שאני מפעיל את המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שפירמטתי פעם שעברה (לפני שבועיים בערך) גם רציתי להיפטר מזה, ומחקתי הכל הכל, פירמטתי לגמרי את 2 הHD כדי להתקין מנקי ועדיין זה הופיע.

עכשיו אני מתכוון לפרמט רק את C (מערכת הפעלה בלבד) ורוצה לוודא שזה לא יחזור אחרי שאני אתקין מחדש.

עכשיו אפשר הסבר בבקשה על הBCD ?

ואני לא עושה פירמוט במיוחד בשביל זה, אני אעשה אותו בכל זאת.

פשוט אמרתי שאם חייבים לפרמט בשביל לבטל את הרשימה הזאת עדיף שאני אשאל לפני כי אני גם ככה עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BCD זה ה boot loader של .

התפריט הזה הוא חלק ממנו וכל הניהול שלו מתבצע דרך bcd edit שמובנה במערכת הפעלה או easyBCD שבא כתוכנת צד ג' יותר ידידותית.

פירמוט ימחוק גם את הMBR של אותו הכונן וגם את ה boot loader על הדרך כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל מאחר ואני לא יודע איזה כונן זה ואם זה כונן (שהוא לא C) שיש לי עליו מידע כרגע שאני לא מעוניין למחוק, אני עדיין יכול למחוק את ה BCD בעזרת התוכנה מבלי לפגוע במידע שיש על הכונן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכן. נכנסתי ללינק שהבאת, ותאמין לי שניסיתי להבין את הנקודה אבל יותר מדי מושגים שאני לא מבין בילבלו אותי.

אז למען הסר ספק חזרתי לפורום כדי לשאול את אלה שמבינים יותר ממני, במקרה הזה אתה..

גם לפי השאלות שלי היה אפשר לראות שהידע שלי בנושא לא מורחב ומה שאני בעצם מחפש זאת תשובה פשוטה לשאלה פשוטה.

הייתי מסתפק בתשובה של "כן, תוכל למחוק את המערכות הלא רלוונטיות מהרשימה בעזרת X וזה לא יפגע בנתונים שעל הכונן"

במידה זה אכן המצב.

שלא תבין לא נכון אני מעריך את התשובות אבל אתה עונה לי במושגים שאם הייתי מבין מה הם אומרים לא הייתי פותח את הנושא הזה מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...