מהי הבחירה השניה (אחרי ה-2408WFP) למשחקים? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי הבחירה השניה (אחרי ה-2408WFP) למשחקים?

avinatbezeq

Recommended Posts

ראבק ראבק תן תקציב, כדי שנוכל לעזור לך.

תראה, ה-2408 הוא 3,000 ש"ח. מוניטור "20 כמו שלי (Samsung 103B) הוא 1,200 ש"ח, וזה נגיד האלטרנטיבה שאני רואה.

אם תמצא לי משהו ב-2000 ש"ח, ותגיד לי שאין הבדל מורגש בינו לבין ה-2408, הרווחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפסיד ארגונומיה (הגבהה והנמכה), פייבוט (סיבוב המסך ב90 מעלות), קורא כרטיסים, ופאנל איכותי (הסמסונג זה פאנל TN).

פאנל TN נחשב לזול ונחות, הצבעים שלו עגומים יחסית לפאנלים אחרים, וזוויות הצפיה צרות (160 מעלות).

הדל משתמש בפאנל SPVA שמספק זויות צפיה של 178 מעלות, צבעים יותר חיים ואחידים לאורך כל המסך.

לא סתם הסמסונג זול יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרות של הגבהה הנמכה וסיבוב ב90 מעלות וקורא כרטיסים אכן.

מבחינת איכות תמונה, הבדל לא מורגש, ואם אתה לא מסובב ת'ראש לצדדים אז אתה לא תראה הבדל גדול.

ובDELL יש בעיה של "דיליי" במשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפסיד ארגונומיה (הגבהה והנמכה), פייבוט (סיבוב המסך ב90 מעלות), קורא כרטיסים, ופאנל איכותי (הסמסונג זה פאנל TN).

פאנל TN נחשב לזול ונחות, הצבעים שלו עגומים יחסית לפאנלים אחרים, וזוויות הצפיה צרות (160 מעלות).

הדל משתמש בפאנל SPVA שמספק זויות צפיה של 178 מעלות, צבעים יותר חיים ואחידים לאורך כל המסך.

לא סתם הסמסונג זול יותר...

תודה על התשובה.

הגבהה והנמכה חשובים. פיבוט, לדעתי פחות. עבדתי חודשים עם מסך מסובב וירדתי מזה, כי החלק העליון היה לי גבוה מדי (וזה עוד ב-"20, לא ב-"26) והכריח אותי לכופף את הצוואר לאחור.

סליחה על הבורות, אבל מה זה קורא כרטיסים, ולמה זה טוב?[br]פורסם בתאריך: 14.09.2008 בשעה 22:20:21

מה שכן, כמו שהסבירו לי פה בשאלה אחרת ששאלתי, ה- יכול להתחבר למסך של ולא למסך של , וזה מאוד חשוב לי.

כמה נקודות יש לחשוב עליהן, שאם אתה מפקשש אחת אכלת אותה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...