צריך עזרה מקצועית בבחירת רכיבים ב- LENOVO T400 ?? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה מקצועית בבחירת רכיבים ב- LENOVO T400 ??

ksn1981

Recommended Posts

שלום לכולם,

בהתאמת מפרט של Lenovo T400 נתקלתי בכמה שאלות..

אודה לכם אם תוכלו לענות לי על כולם..

1.

בקשר לדיסק הקשיח.. 7200 סל"ד לעומת 5400 סל"ד.. מה יהיו ההבדלים מבחינת (ביצועים \ צריכת חשמל \ פליטת חום \ חסינות נגד פגיעות פיזיות) ??

בנוסף יש את ה- SSD שמוצע בנפח קטן.. מה יהיו ההבדלים באותם היבטים ??

2.

רשמו שם:

Selection of Intel Turbo Memory hard drive cache does not allow a configuration with Integrated UWB WPAN.

אני מבין שזיכרון הטורבו הוא להאצת ההעלאה של וויסטה ולתוכנות כבדות.. זה מדוייק ?? שווה ??

אבל אם אני אבחר בו לא הבנתי על מה אני מוותר ??

3.

צריך לבחור אחד מתוך:

Express Card Slot & PC Card Slot

Express Card Slot & Smart Card Reader

Express Card Slot & 4-1 Media Card Reader

הבנתי שזה יחסית חיסרון למחשב שצריך לבחור בין לבין.. אך עדיין לא מבין מה ההבדל ביניהם ומה עדיף לבחור??

4.

צריך לבחור אחד מתוך:

No

Integrated PAN

מה, זה הבלוטות' הרגיל ?? גירסה 1 או-2 ?? מה זה ה-PAN ?? האם לזה התכוונו בשאלה מס' 2 ??

5.

צריך לבחור אחד מתוך:

ThinkPad 11b/g Wireless LAN Mini PCI Express Adapter III

Intel WiFi Link 5100 (AGN)

Intel WiFi Link 5300 (AGN)

אז מה ההבדל ביניהם?? מה עדיף?? זה לא מובנה?? זה ישב באחד החריצים משאלה מס' 3 ??

6.

צריך לבחור אחד מתוך:

Integrated Wireless Wide Area Network upgradable

Integrated AT&T Mobile Broadband (3G)

Integrated Verizon Mobile Broadband (3G)

אז מה ההבדל ביניהם?? מה עדיף??

7. אם לא עניתם לי למעלה אז בתקשורת האלחוטית יש AN שמסמן AREA NETWORK.. ויש L\P\W שזה LOCAL\PERSONAL\WIDE בהתאם!!

עדיין לא הבנתי במה מדובר ומה ההבדל.. אגב איפה נופל ה- GPRS \ GSM \ HSDPA \ 3G בכלל ? או שזה לא קשור פה ??

שוב אודה לכם אם תוכלו לענות לי על כל השאלות..

מחכה בסבלנות..

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. 7200 יותר ביצועים וצריכת חשמל ופליטת חום. שני הדיסיקים רגישים יותר לפגיעה פיזית, אבל ב TP בד"כ יש מנגונים נגד זה. SSD זה דיסק יותר קטן שבד"כ מציע ביצועים יותר טובים ולא מכיל חלקים נעים בכלל (צריך אבל לבדוק איזה דגם בדיוק מקבלים איתו)

2. ה ITM אכן נועד לשפר ביצועים בויסטה, ביקורות מכשהטכנלוגיה יצאה לא היו מעודדות יותר מדי. ה UWB WPAN זה איזה תקן בשביל רשתות אלחוטיות בין מחשבים / התקנים שתומכים בתקן הזה באזור, בלי נקודות גישה (לא נראה לי שימושי מדי אם אין ציוד אחר בסביבה שמשתמש בזה).

3. ה CARD זה בעצם כרטיס הרחבה לניידים, אם אתה לא צריך את זה אז תיקח את ה 4-1 Media card.

4. זה אם אתה רוצה או לא BT.

5. לא קשור לחריצים ממקודם, תבחר או את ה 5100 או ה 5300 (השני יקר יותר אבל מאפשר להשתמש ביותר MIMO ולהגיע לקצבים יותר גבוהיים אם יש ציוד שתומך בזה).

6. זה תשתית גלישה סלולרית, לא ברור לי מה זה הראשון (WIMAX ?) אבל השניים האחרים זה לחיבור בדור שלישי על גבי התשתית הסולורית (של מפעילות שאין בארץ).

איפה אתה קונה ובכמה ? גם אני שוקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...