קרינה במערכת UPS - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרינה במערכת UPS

Hadas89

Recommended Posts

שלום לכולם.

קניתי לא מזמן אל פסק של חברת DVICE, דגם ה 650V. האם מישהו יכול לומר לי כמה קרינה בערך המכשיר(מהדגם הספציפי הזה) הזה פולט? האם זה מסוכן? וכמה מרחק בטיחות עליי לשמור מהמכשיר ? כרגע הרחקתי אותו עד לרוחק המקסימלי של הכבלים שמחוברים אליו...שזה 1.6-7 מטר. כשהתקשרתי לשירות לקוחות של החברה, הרגיעו אותי ואמרו שאני יכולה אפילו לשים את המכשיר בין הרגליים, ושהמכשיר עבר את כל הבדיקות של מכון התקנים וההכל. אבל בכל זאת, אני מאוד מודאגת בגלל כל מיני כתבות שקראתי בנושא...

המון תודה מראש על העזרה! :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדס קודם כל ברוכה הבאה.

דבר שני, אני חושב שאת באמת צריכה להרגע ולא להיות פרנואידית.

אמרו לך בחברה שזה בטוח, האל פסק איכותי ועובר בדיקות רציניות.

חיי היום יום מסוכנים בהרבה עם זיהום האויר החמור שיש לנו (בייחוד באזור המרכז), קרינה ממכשירים סלולריים ואנטנות וכו' וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך Xtact.

ל - yousux , לא חסרות כתבות..מרציצים חיפוש בגוגל "אל פסק קרינה"...אבל כעיקרון נראה לי שבכתבות מתייחסים לאל פסקים החזקים, עם פי כמה V מאשר במכשיר ה"קטן" שיש לי בבית. בקיצקוץ גם אתה חושב שאין לי מה לדאוג? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך Xtact.

ל - yousux , לא חסרות כתבות..מרציצים חיפוש בגוגל "אל פסק קרינה"...אבל כעיקרון נראה לי שבכתבות מתייחסים לאל פסקים החזקים, עם פי כמה V מאשר במכשיר ה"קטן" שיש לי בבית. בקיצקוץ גם אתה חושב שאין לי מה לדאוג? :D

גם לי יש את האל פסק הזה וגם אצלי הוא מונח במרחק של בערך מטר ממני.

אבל לסמוך על מה שהחברה שייצרה את המוצר אומרת, זה כמו לסמוך על רמדיה שהמוצרים שלהם לתינוקות בריאים ובטוחים.

המכשיר פולט קרינה - וקרינה זה לא דבר טוב. השאלה היא מה רמת הקרינה, וכמה שעות ביום סופגים את הקרינה הזאת? בעקרון, אם את מדברת בסלולארי שלך, את כבר קיבלת את זה שיש קרינה ואת מוכנה לקחת את הסיכון. אותו הדבר גם כאן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...