המלצה - Avant Browser - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה - Avant Browser

zag_zag

Recommended Posts

אני אמנם משתמש בדפדפן הזה רק שעה-שעתיים, אבל הוא פשוט מדהים בהשוואה ל-IE: חסימת Pop-ups מובנית, פתיחת בתוך החלון של הדפדפן, חיפוש מובנה בגוגל, ממשק עברי, סקינים ועוד כמה דברים שעוד לא בדקתי :). הוא מבוסס על IE, ולכן אין בעיות תאימות כמו ב-Netscape או Mozzila

האתר - http://www.avantbrowser.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי בדפדפן הזה שום שיפור. הוא תופס לא פחות מהאקספלורר וכל שאר הפיצ'רים שלו הם גימיקים שנמאסים מהר. מה גם שהוא לא פותר את בעית הקריסות בפורומים כאן כמו שמוזילה עושה (התוכנה עליה אני ממליץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בדפדפן הזה כבר המון זמן והוא יש לי תמיכה בכל הכפתורים בעכבר שלי (גם קדימה ואחורה מה שאין במוזילה)

יש לו חוסם פופ אפ מובנה יש לו קבוצות אתרים שניתון לפתוח בבת אחת יש לו אשפרויות לניקוי כל ההיסטוריה הקוקיס ומה שאתה רוצה בלחיצת כפתור אחת או אוטומאטית אתה יכול לחסום תמונות טקסט פלאד מוזיקה מה שאתה מחליט הוא תומך במלא שפות יש לו מרובים כמו במוזילה ויש גם אפשרות לפתוח לינק בחלון חדש עם הלחצן האמצעי (הגלגלת)

והכי חשוב בוא חינמי לכן הוא הכי טוב ובו אני משתמש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

אני משתמש ב-AV כבר כמה חודשים ומרוצה מאוד ממנו.

התוכנה הזו מתאימה לכל מי שאוהב את IE אבל מאוכזב מחוסר האפשרויות שלה, AV מוסיף את כולן ואפילו יותר.

לגבי הזכרון שהוא שואב מהמערכת, אפשר כמובן להתווכח על זה. אני לא יודע לגבי מוזילה אבל בזמנו בדקתי AV ביחס ל-OPERA ועם אותם אתרים פתוחים ואותו מחשב בדיוק OPERA שאבה מהמערכת רק במעט פחות מהמערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא ממליץ על MYIE2

אתם תנסו אותו לא תראו שום הבדל בינו לבין הAV

אבל יש כמה תוספות משתלמות מאוד

לדוגמא חוסם תוכן שיש לMYIE2 ואין בAV - עם הMYIE2 לא תראו שום פרסומת גם הבאנרים נעלמים! בלי מהבהבות בעיניים....

וגם שיפור בממשקיות, עוד יותר מהAV

ניסיתי את:

אופרה, פיירפוקס, אוונט, MYIE2 (אין שם טוב בעברית, מייאייאי2?), סלים

הכי טוב זה הMYIE2

האופרה מציג הרבה אפשרויות טובות, אבל באמת צריך להתרגל אליו כדי שזה יהיה נוח, בנוסף הוא עם פרסומות אם לא משלמים עליו אז ככה שהוא יורד מהTOP של הדפדפנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל הדברים האלה כולם לקחו מהמוזילה

חסימת פופאפס, טאבים, חסימת פלאש ג'אווה וכלהפירסומות המעצבנות, סקינים ממש מהממים ואוסף מרשים של פלאגים ותוספים שימושיים אבל עדיין נשאר הבדל אחד מכריע.

כל הדפדפנים האלה מבוססים על IE . כלומר לכל פירצת אבטחה (ויש הרבה) באקספלורר הם פגיעים שלא כמו מוזילה.

כל שטות קטנה הם מתרסקים כמו IE ווינדווז.

(דרך אגב יצא פיירפוקס 0.9)

הסקין שאני משתמש בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני לא יודע מה איתכם אבל אני עדיין עם ה IE6 ומרוצה ממנו (אולי היחיד :-\)

נסיתי את כל הדפדפנים שהוזכרו לעיל ושמתי לב שאני תמיד חוזר אחרי זה לאקפלורר, אז הגעתי למסקנה

שהוא הכי נוח בשבילי. ה AVANT גם מעולה אבל קרו איתו כמה בעיות מעצבנות.

ה OPERA גם מאוד חמוד אבל הוא לא תומך בעברית והכל שם הפוך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...