הפעלת WDS\Wireless Bridge בראוטר ASUS AM604g מול תחנת בסיס WRT54GL. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפעלת WDS\Wireless Bridge בראוטר ASUS AM604g מול תחנת בסיס WRT54GL.

B.D.B

Recommended Posts

בשל בעיות של רוחב פס של הרשת האלחוטית עם ה-PS3 (ניתן לקרוא בהרחבה כאן), חשבתי אולי להשתמש ב- ככרטיס רשת עבור ה-PS3 מאחר ואפשר לחבר לו אנטנת הגברה. הבעיה היא שאני לא מצליח ליצור את ה-Bridge. הוספתי את כתובת המק של הלינקסיס, אבל ה- לא מקבל כתובת IP מה-DHCP של הלינקסיס, גם אם אני מכבה את זאת של ה-. גם בהגדרה ידנית אין פינג אפילו בתוך הרשת. ביטלתי את כל הגדרות האבטחה.

מה אני עושה לא נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדריך למשתמש הוא של , אני חושב שאתה יכול להבין לבד מה זה אומר.

יש שם אופציה או AP או Bridge ואז הגבלת גישה או ללא ואם בוחרים עם הגבלה את יש אפשרות או לעשות סריקה ולבחור או להכניס ידנית כתובת מאק.

האמת חשבתי על זה שאולי הוא יכול לעבוד רק כתחנת בסיס עבור Bridge, בהנחה שיש בכלל הבדל, אז ניסיתי לשים את הלינקסיס (קושחת טומאטו אגב) על מצב WDS והכנסתי את המאק של השני ועדיין לא עובד.

אגב, הם צריכים להיות על אותו ערוץ? או שזה לא משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדריך למשתמש הוא של בזק, אני חושב שאתה יכול להבין לבד מה זה אומר.

יש שם אופציה או AP או Bridge ואז הגבלת גישה או ללא ואם בוחרים עם הגבלה את יש אפשרות או לעשות סריקה ולבחור או להכניס ידנית כתובת מאק.

האמת חשבתי על זה שאולי הוא יכול לעבוד רק כתחנת בסיס עבור Bridge, בהנחה שיש בכלל הבדל, אז ניסיתי לשים את הלינקסיס (קושחת טומאטו אגב) על מצב WDS והכנסתי את המאק של השני ועדיין לא עובד.

אגב, הם צריכים להיות על אותו ערוץ? או שזה לא משנה?

חייבים אותו ערוץ ותתחיל ללא שום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://support.asus.com/troubleshooting/troubleshooting.aspx?SLanguage=en-us

אולי זה יעזור לך

בכל מקרהאתה צריך לקחת בחשבון ש-WDS הוא לא ממש סטנדרט אחיד וכל חברה ממשת אותו קצת אחרת לכן יש סיכוי ששני הנתבים שלך פשוט לעולם לא יוכלו לדבר אחד עם השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...