עידכון/שינוי ביוס לכרטיס מסך Inno3D GeForce 6600 256MB AGP/לא רלוו&#15 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עידכון/שינוי ביוס לכרטיס מסך Inno3D GeForce 6600 256MB AGP/לא רלוו&#15

MasterDK

Recommended Posts

לא רלוונטי יותר.. כבר צרבתי את הביוס.

שלום חבר'ה.

נתקלתי בבעיה שהכרטיס מסך שלי מזוהה לא נכון, מסיבה לא מובנת (כנראה באג בביוס של INNO3D) הוא מזוהה כ:

Inno3D GeForce Go 6600GT PCIe 4x

כאשר בפועל הוא בכלל לא GO, בטח לא GT ופיזית מחובר לחריץ AGP.

זוהי לא בעיה גדולה בחלונות, לא ממש קרה לי מקרה של ירידת ביצועיים במשחקים או כדומה, אבל הבעיות צצו בלינוקס. מכיוון שגם שם הכרטיס מזוהה כ GO GT PCIE אני מקבל מסך שחור בעת עליית הממשק הגרפי. מצאתי לפחות כ 4-5 נושאים בפורום השונים (כולל הפורום של NVIDIA) אשר הפותחים של אותם נושאים הם בעלי כרטיס מסך בדיוק כמו שלי (לא 6600GT, או 6600PCIE, אלה בדיוק 6600 256מגה AGP של INNO3D) שגם אצלהם הכרטיס זוהה לא נכון. 2 נושאים היו קשורים ללינוקס ובשניהם הבעיה נפתרה על ידי צריבת ביוס חדש של חברה אחרת (כגון CLUB3D, PNY, וגם נראה לי) אך כך שיתאים לכרטיס מסך הפיזי (חריץ AGP, 256מגה וליבה של NV43).

מכיוון שאף ניסיון שלא כולל התערבות בחומרה ישירות לא פתר את הבעיה המתוארת אני שוקל על עידכון ביוס. אשמח לדעת מה הסיכויים שעידכון יכשל, האם ניתן לשחזר לביוס המקורי, מה סיכוי שאדפוק לגמרי את כרטיס המסך, איזה חברה מומלץ להשתמש (שמעתי ש CLUB3D עובד לא רע)?

עוד שאלה ששכחתי: במקרה ואחליט (וכנראה שאחליט) לעדכן ביוס האם עדיף להשתמש ב BOOTABLE FLOPPY, או שאפשר גם ב , DVD?

תודה רבה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...