מחשב נייד לצרכים משרדיים - קנייה בארה"ב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לצרכים משרדיים - קנייה בארה"ב

WizMaster

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני יודע שהנושא נחפר עד כלות, אבל משיטוט קל בפורום לא מצאתי תשובה חד משמעית לצרכים שלי.

-זמן סוללה של בין 3-5 שעות.

-מסך שאינו מבריק.

-אחריות בינלאומית.

המחשב ישמש בעיקר לצרכי אינטרנט, וסרטים פה ושם.

ובנוסף, אני לא הולך להסתובב עם המחשב יותר מידי כך שמשקל לא מהווה פקטור משמעותי, למרות שנחמד אם הוא יהיה קל.

אה כן, ומדובר בתקציב של 800-850 דולר.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית שתגביל אותך תהיה אחריות בינלאומית. אם זו חובה אז אני ממליצה שתקנה , נראה שהם הכי גמישים בנושא כרגע. עם זאת, הרבה פעמים אחריות בינלאומית כרוכה בתוספת תשלום על אחריות מסוג מסויים. תצטרך לפנות לחברות ולשאול בדיוק איזו אחריות יש לבחור בשביל כל דגם שכן זה משתנה מדגם לדגם. בפעמים שביררתי את זה מול הם טענו כי יש לבחור באחריות מסוג NBD אבל אני לא יודעת אם זה נכון לגבי כל דגם או שצריך לרכוש משהו נוסף.

אפשרויות בתקציב הזה שאולי תהיה להן אחריות בינלאומית:

Dell D630 - מחשב באיכות טובה מאד ונמכר עכשיו במחיר מצויין בגלל שמחליפו כבר יצא. עם תוספת אחריות זה עשוי לצאת בתקציב או אולי טיפה יותר (שוב, תלוי בסוג האחריות הדרושה). 14" כך שהמשקל יהיה סביר.

Vostro 1510 - מאד זול כך שכמעט בטוח תוכל להוסיף אחריות בינלאומית. איכות בניה גבוהה מהממוצע אבל לא מתקרבת לזו של סדרות עסקיות "אמיתיות".

Vostro 1310 - כמו ה-1510 אבל ב-13", אם אתה רוצה משקל נמוך.

אפשרויות אחרות:

Lenovo T400 - הרבה יותר טוב מהאפשרויות שלמעלה מבחינת המחשב עצמו. איכות טובה, מונטבינה, חיי סוללה מדהימים. כרגע נמכר רק דרך וסטטוס האחריות בלתי ידוע. לרוב אצל יש אחריות בינלאומית רק לדגמים שאינם CTO שלרוב נמכרים בחנויות Reseller ולא דרכם ישירות. הדרך היחידה לגלות מידע נוסף בנושא היא דרך עצמה ובשלב זה אני לא הצלחתי לקבל תשובה חד משמעית.

Lenovo R400/R500 - איכות בניה טובה, חיי הסוללה הרבה פחות מוצלחים משל סדרת ה-T אבל המחיר יותר נמוך. אחריות כנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תודה! :xyxthumbs:

אני אנסה לבדוק את כל העניין של האחריות הבינלאומית מצד אל מול החנויות עצמן. כמובן שבהתרשם מן הדיונים האחרונים בנושא, אני לא מצפה לקבל תשובה חד משמעית מכיון שכרגע נראה שאפילו עצמם לא יודעים מה הסטאטוס. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, המצב מאד מעצבן אבל להבנתי ה-T400 צריך להכנס לארץ מאד מאד בקרוב כך שאולי תהיה איזושהי תשובה. אשמח לשמוע אם יהיו לך גילויים בנושא.

בכל מקרה, אני חושבת שמול יהיה לך יותר מזל בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ההמלצות שכתבת תופסות גם אם צורכי המחשב יהיו בנוסף גם לפיתוח?

מי זה מחליפו של הדל?

ובכלל חלק גדול מהקרים ראיתי שאת ממליצה על DV4/5 ועל הנוסטרו 1310

האם ההחלטה ביניהם צריכה להיות עפ"י מחיר? (הצרכים דומים שאלה שצוינו מעלי, בנוסף לקצת תכנה (אם נשאר כח לזה בערב...))

אההה ועוד שאלה קטנה...קראתי משהו על ה EliteBook 6930 האם שמעת/ם משהו על מחשב זה?

תודה מראש!

נ.ב. מה זה הסדרות העסקיות ה"אמיתיות" מה נכלל בהם? אול הדלתא במחיר מצדיקה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ההמלצות שכתבת תופסות גם אם צורכי המחשב יהיו בנוסף גם לפיתוח?

כן.

מי זה מחליפו של הדל?

E6400

ובכלל חלק גדול מהקרים ראיתי שאת ממליצה על DV4/5 ועל הנוסטרו 1310

האם ההחלטה ביניהם צריכה להיות עפ"י מחיר? (הצרכים דומים שאלה שצוינו מעלי, בנוסף לקצת פיתוח תכנה (אם נשאר כח לזה בערב...))

אני מעט מאד ממליצה על ה-dv4/5. על ה-Vostro 1310 אני אכן ממליצה הרבה, הוא נותן תמורה מצויינת למחיר. המחשבים האלו לא דומים בכלל וההחלטה ביניהם בהחלט לא צריכה להיות לפי המחיר. הגודל, האיכות והשימושים האפשריים שונים. ה-Vostro הוא מחשב למי שצריך ניידות גבוהה והוא בעל איכות בניה קצת יותר טובה (סדרה חצי-עסקית). ה-dv4/5 זה מחשב צרכני לחלוטין כבד יותר וגדול, עם מסך מבריק ויכול להתאים למשחקים יותר.

אההה ועוד שאלה קטנה...קראתי משהו על ה EliteBook 6930 האם שמעת/ם משהו על מחשב זה?

כן, מחשב טוב רק יותר יקר.

נ.ב. מה זה הסדרות העסקיות ה"אמיתיות" מה נכלל בהם? אול הדלתא במחיר מצדיקה..

הסדרות העסקיות ה"אמיתיות" הן אלו שבאמת עומדות בסטנדרטים גבוהים של איכות ולא רק מציעות בעיקר תכונות עסקיות. אצל לנובו הליין העסקי הטוב ביותר זה Thinkpad T/X וגם ה-R באיכות מצויינת. אצל דל זה ה-Latitude, אצל HP זה כרגע ה-Elitebook (סדרות קודמות שעדיין נמכרות הן תחת השם Compaq) בפוג'יטסו זה Lifebook, אצל זה Travelmate (אבל הסדרה הזו לא תמיד מגיעה לרמה של האחרות מבחינת איכות) וכהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...