שאלה\בעיה| בנושא זהוי אייפי דרך פרוקסי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה\בעיה| בנושא זהוי אייפי דרך פרוקסי

yochaitb

Recommended Posts

מידי פעם במקומות שחשוב לי הפרטיותת אני משתמש בפרוקסי בדקתי את התוכנה באתרי איפי והאתר זהה את האיפי של הפרוקסי יחד עם שאר האתרים. הוכחה:

proxydd2.jpg

זיהוי כפול:

proxy2yt8.jpg

אחר כך מצאתי עוד כמה אתרים שמראים לי גם את הפרוקסי וגם זיהו את האיפי האמיתי שלי.

אז שאלות בנושא:

1.האם יש דרך לגלוש דרך איפי בטוח באמת שלא יצליחו לזהות אותו דרך הפרוקסי?(כנראה)

2.האם אתרים שכבר גלשתי בהם עם הפרוקסי ולא עשו "retrace" יוכלו עשות על האיפי שהשארתי להם בעבר ולגלות מי אני?

3.מה אפשר לחסום בשביל שלא יצליחו לעשות retrace ? (קבצים זמנים,קוקי TEMP) ואיך הפ מצליחים לגלות את האיפי המוסתר שלי?

4. אם מישהו יוכל לתת תקציר על הנושא אני ישמח

תודה יוחאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה דרכים "לעלות עליך" כשאתה משתמש בשירות פרוקסי, זה תלוי במידע שאתנ שולח, ההגדרות של הפרוקסי וסוגי הבדיקות המתאפשרות על החיבור שלך.

בכל מקרה, שום דבר שתגדיר מבחינת הדפדפן שלך (עוגיות, קבצים זמניים וכו') לא משנה.

בנוסף, הרבה מהאתרים שמראים לך כל מיני פרטים על הIP שלך כמו כתובת אינטרנטית וכתובת פנימית (אם אתה מאחורי נתב) עושים את הבדיקה באופן מקומי, כלומר נותנים לדפדפן של סקריפט שרץ במחשב שלך ולוקח את הפרטים מהצד שלך. כלומר האתר לא באמת יודע את הפרטים שלך, אלא מראה לך מה המחשב שלך יודע.

אם אתה מעוניין בשירות אנונמיזציה יחסית טוב, אני מציע לך לקרוא קצת על TOR.

במאמר צד אני רק רוצה להוסיף שכל השירותים האלו לא מגבירים את אבטחת המידע שאתה שולח ומקבל, אלא רק נותנים כלי לטשטוש עקבות. לא כדי לסמוך עליהם כהגנה מפני שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה דרכים "לעלות עליך" כשאתה משתמש בשירות פרוקסי, זה תלוי במידע שאתנ שולח, ההגדרות של הפרוקסי וסוגי הבדיקות המתאפשרות על החיבור שלך.

בכל מקרה, שום דבר שתגדיר מבחינת הדפדפן שלך (עוגיות, קבצים זמניים וכו') לא משנה.

בנוסף, הרבה מהאתרים שמראים לך כל מיני פרטים על הIP שלך כמו כתובת אינטרנטית וכתובת פנימית (אם אתה מאחורי נתב) עושים את הבדיקה באופן מקומי, כלומר נותנים לדפדפן של סקריפט שרץ במחשב שלך ולוקח את הפרטים מהצד שלך. כלומר האתר לא באמת יודע את הפרטים שלך, אלא מראה לך מה המחשב שלך יודע.

אם אתה מעוניין בשירות אנונמיזציה יחסית טוב, אני מציע לך לקרוא קצת על TOR.

במאמר צד אני רק רוצה להוסיף שכל השירותים האלו לא מגבירים את אבטחת המידע שאתה שולח ומקבל, אלא רק נותנים כלי לטשטוש עקבות. לא כדי לסמוך עליהם כהגנה מפני שום דבר.

אני משתמש בTOR. תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...