תקוע באוברקלוק עם מעבד E8500... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקוע באוברקלוק עם מעבד E8500...

Lanzar

Recommended Posts

מה שמוזר זה שפריים רץ בלי שום בעיות, מצד שני SUPERPI נופל אחרי דקה, וגם אתרים נסגרים עם הודעת שגיאה, בפריים עשיתי בדיקת מעבד ופחות ... אבל הזכרון הזה מסוגל לרוץ במעל 1000MHZ בלוח ג'יגה בייט פשוט שיש לי.... תנסו לעזור :P

צירפתי שתי ,

העלתי את המתח של המעבד קצת, יש שם עוד המון מתחים, אין לי מושג מה כל אחד עושה ומה יתן משהו ומה לא...

כרגע אני עם GeiL Black Dragon ב 840MHZ בתזמונים המקוריים שלהם, ה GSKILL שלי לא מוכנים לעלות לווינדוס בכלל בתדר הזה משום מה...

עריכה,

הרצתי PRIME לזכרון והמחשב קרס ברגע, ניסיתי להרים מתח לזכרון ולא עוזר כלום... אני מוריד MEMTEST וינסה לשחק עם המיקום של הזכרונות והתזמונים, יכול להיות שמעבר לתזמונים הבסיסים 5-5-5-18, הלוח מוריד מאיזה שהיא סיבה את שאר התיזמונים, כי זה לא הגיוני, הזכררונות האלה עובדים במעל 1000MHZ בלוח אחר...

בנתיים רעיונות התקבלו בברכה !

עריכה 2,

הורדתי MEMTEST ומצאתי את הסלוטים שהזכרון עובד בהם הכי טוב, הזכרון רץ יציב עד 1160MHZ במתח של 2.2V והווינדוס עדיין קרס בשניה בבדיקת בפריים, מצאתי באינטרנט מידע על "GTL REF VOLT" (מופיע בתמונה שנתתי מהביוס) שיניתי את הערך שם ועכשיו הזכרון יציב בבדיקה בפריים, אז שני שאלות

1. מזה בכלל הדבר הזה ?

2. אני רואה שהלוח הזה יותר מסובך ממה שחשבתי, המון דברים לשנות שאין לי מושג מה הם... עזרה אוליי ?! :-*

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים אני חושב שהצלחתי לייצב את המעבד על התדר הזה, אפשר גם בקצת פחות מתח, אני פשוט מתחיל מגבוהה ואז מוריד לאט לאט

בשביל בדיקת יציבות, 32M בסופר פי איי אמור להספיק ?

סליחה על ההקפצה, בטעות..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנה טובה בשביל בדיקת יציבות היא TAT.

מומלץ לאחר שהגעת לתדרים יציבים, להפעיל ישום שאתה משתמש בו שמנצל כמה שיותר משאבים. למשל אם יש לך Crysis זה יכול להיות טוב. ואז עם RealTemp אתה יכול לראות לאחר המשחק מה הטמפ' המקסימלית שהגיעה כל אחת מן הליבות.

בשביל מה? בשביל להשוות לטמפ' הליבות כשהפעלת TAT ואז תראה אם TAT באמת רלוונטית אליך, כי אחרי הכל זה רק בדיקת יציבות ואתה לא באמת תגיע לטמפ' שכאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה רצינית אחרת עכשיו... המעבד שלי ב 1.35V ללא מאמץ עומד על 45 מעלות ובשניה שאני מפעיל PRIME הוא קופץ ל 80 מעלות... אני עם מים BIG WATER 745, הרגע בדקתי את המשאבה ואת הזרימה של המים והם יותר מתקינים... הבלוק על המעבד נשאר בטמפרטורת החדר גם כשהמעבד נצלה ב 80 מעלות, שמתי משחה חדשה MX2 רק אתמול... כאילו שאין מגע בן המעבד למכסה שלו... או בן המעבד לבלוק מים... אבל סגרתי את זה ממש ממש חזק...

המעבד הזה ב 1.45V לדוגמה, אמור להגיע ל 80 מעלות במאמץ מלא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...