כמה שאלות על לינוקס - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על לינוקס

Nsis

Recommended Posts

אז אחרי שהתקנתי YLD על הPS-3 והבנתי שאין לי שום מושג בלינקס ולכן זה לא ממש יעיל [ודי מיותר בשבילי כאילו שאין לי מושג בזה], חשבתי לעצמי אולי להתקין גם על הPC. בכול זאת, זה נראה נחמד, ודי נוח.

יש לי [של 32 ביט אם זה חשוב], וחשבתי להתקין ולעשות DUAL BOOT, או משו כזה [העיקר שאוכל להחליף בין לויסטה]. יש מדריך טוב ופשוט למישו שהוא לא מבין גדול בחומרה?

אם אפשר גם מידע כללי שיכול להיות חשוב (האם זה טוב שיהיו 2 מערכות הפעלה במחשב שלי? זה יכול לעשות שהוא יהיה איטי או משו כזה?]

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מגדירים מחיצה חדשה במערכת ובהתקנה של אתה מתקין על אותה המחיצה שיצרת.

תוכל לחלק מחיצה בעזרת הכלי של וגם בתוכנה Norton Partition Magic.

לגבי איטיות המחשב... לא נראה לי שזה מאט כשיש בשתי מערכות הפעלה. אל תתפוס את המילה שלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בxp אז אני יענה לך איפה זה נמצא ב , יכול להיות שבערך זה אותו הדבר.

לחץ קליק ימני על המחשב שלי ומשם לניהול.

בהנחה שיש לך מערכת באנגלית, תוכל לראות בצד שמאל כרטיסיות. תיכנס לכרטיסיה disk management או ניהול דיסק.

בניהול הדיסק תוכל לפצל מחיצה ולהגדיר שטח דיסק למחיצה שפיצלת.

שים לב! אם אתה מפצל את המחיצה אז המידע שעל כל המחיצה שלך נמחק. כך שתגבה את כל המידע שאתה צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בxp אז אני יענה לך איפה זה נמצא ב , יכול להיות שבערך זה אותו הדבר.

לחץ קליק ימני על המחשב שלי ומשם לניהול.

בהנחה שיש לך מערכת באנגלית, תוכל לראות בצד שמאל כרטיסיות. תיכנס לכרטיסיה disk management או ניהול דיסק.

בניהול הדיסק תוכל לפצל מחיצה ולהגדיר שטח דיסק למחיצה שפיצלת.

שים לב! אם אתה מפצל את המחיצה אז המידע שעל כל המחיצה שלך נמחק. כך שתגבה את כל המידע שאתה צריך.

Thank you, but I alrady found it :)

Now I have new questions thu, the first one, how can I write hebraw in , as you can see I only have english right now xD

Second is how do I install programs that comes in "source" mod or something, I understand that I need to write some commands but where and how?

Also, I have 8800GTS nvidia GPU. I downloaded the driver, but when I try to run it I get an error, something about the languje code [gives me the ability to chose something else but I only have 2 options there and non of them work[.

Help pleas

P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדריך הזה לעברית הוא טוב מאד

עד שתדע מה אתה עוששה (וגם לאחר מכן) תתקין תוכנות רק דרך מנהל ההתקנות שלך (synaptic) אל תוריד תוכנה משום מקום אחר. אם אינך מוצא תוכנה שאתה צריך במנהל תשאל.

גם את הדרייבר של כרטיס המסך תתקין מתוך המערכת דרך System --> Administration --> Restricted Drivers Manager

תבדוק גם שכל ארבעת המקורות דלוקים

System-->Administration-->Software Sources

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה על ההסברים. בדקתי בFAQ [טיפשי שלא חשבתי על זה קודם] וזה עזר לי מאוד.

המנהל הורדות הזה הוא דבר מעולה,זה כולל כמעט כול תוכנה שאני צריך וזו דרך נוחה בהרבה למצוא דברים שאתה צריך מאשר בווינדוס, נורא אהבתי את לינוקס ת'אמת.

נראה לי שמלבד משחקים, את כמעט לא אפעיל [למרות שללינוקס יש מגבלות כמובן עדיין אהבתי נורא].

מה שכן, איפה כותבים את כול הפקודות האלה? כדי להתקין קבצים שבאים כSOURCE? בחלון שנפתח אם לוחצים ALT + F2 כותבים את זה או שיש מקום אחר?

תודה על העזרה [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...