אי יציבות Q6600 G0.. צריך עזרה בבקשה. לתת עוד מתח? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי יציבות Q6600 G0.. צריך עזרה בבקשה. לתת עוד מתח?

1_Nike_1

Recommended Posts

2^32 = 4.2 מילארד BYTES שזה שווה 4GB.

הסיבה שאפשר להשתמש רק ב3-3.5 (תלוי בחומרה) זה בגלל שהזיכרון הראשי צריך להתחלק בכתובות הזיכרון עם החומרה שגם צריכה כתובות (למשל כרטיס גראפי).

בקיצור זה לא שהוינדוס 32BIT תומך 4GB, הוא פשוט תומך 4GB של כתובות . :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי תודה רבה~! ולגבי שאר השאלות... אני אדגיש את העיקר בשביל להקל עליכם :]

השאלות מודגשות באדום. בכחול מודגשות השאלות ל-Titan777.

תגיד פיקצ'ו.. איפה הכי זול הזכרונות שיש לך? כי המליצו לי עליהם - הזיכרון שלי (ראה מפרט) מציג שגיאות בMEMTEST. זה קרה כבר בעבר והחליפו לי ואמרו לי לתת +0.2V.. ועכשיו זה חזר אני קיבלתי כמה BSOD בדקתי אותם וגיליתי בעיות (שגיאות בMEMTEST).

אז אולי הזיכרון הספציפי הזה פשוט היה בעייתי עם הלוח שלי.. יתכן? כי אני ממש אתעצבן אם אקנה כמו שהמליצו כמו שלך ואחרי תקופה יהיו לי שוב BSOD ושגיאות...

העניין הוא שאני רוצה גם לתת OC לזיכרון ובשביל זה צריך להוסיף מתח- זה לא יכול לגרום לשגיאות בזיכרון?

מה בעצם גורם לשגיאות בזיכרון? חוסר מתח או יותר מידי מתח?

תודה רבה פיקה :]

ד"א איך הטמפרטורות שלך ב3.5 עם הV1 הזה? כי אני בונה על לשפר את הקירור בקרוב.

ב3.2 (8על400) הגעתי ל80-90 מעלות. ממש חרא מעבד לOC

עריכה עוד שאלה קטנטנה

קראתי כמה תגובות של אנשים שאמרו שXP 32BIT לא מנצל יותר מ3.5GB ורק ה64BIT מנצל 4

או שהכוונה הייתה למעבד... לא זוכר. האם זה נכון? מעולם לא שמעתי על זה.[br]פורסם בתאריך: 8.09.2008 בשעה 15:40:42

עוד שאלה קטנטנה- (חפרתי לך! :lol: )- אממממממ.. הזיכרון שלך אמרת 1100. ראיתי ביקורת שהגיעו איתם בקושי ל1040, אז האם זה אינדיוידואלי בין סטיק לסטיק כמו סטפינג של מעבד?

ובעקבות השאלה הזו- האם העלת את התזמונים ואם כן איזה? אה וכמה מתח נתת להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכחול הראשון,

לא הפעלתי תוכנת מאמץ(זאת אומרת הפעלתי אבל נתקע המחשב :lol: חרא מעבד כבר אמרנו?)

אז רק הרצתי וכו'...

וגם אצלי מגיע לטמפ' גבוהות.

לכחול השני,

העלתי תזמונים ל5-5-5-15-18

למשל תדר 1000 אפשר לשים מתח 1.98 אבל אם אתה רוצה יותר, למשל 1100 אז תן 2.2 ותראה איך הולך...

כרגע אני עם 800 ותזמונים 4-4-4-13 T1 עם מתח 1.98

בכל מקרה עם הזכרונות האלה אפשר להגיע גם ל1150 עם מתח 2.3(ואולי גם ל1200)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח חשבתי שיציב אצלך ב3.5

טוב אז כנראה שאני לא לבד בעסק.

כנראה המעבד הזה בתדרים שכאלו יעבוד נורמלי רק עם קירור מים..

אני כנראה אקח אותו כמה שיותר גבוה כשהוא יציב בטמפ' מקסימלית של 80.. הרי גם ככה הוא לא יתאמץ ברמה כזו.

כשאני אומר ברמה כזו אני מתכוון למה שעשיתי לו שהוא הגיע ל90 מעלות. TAT לשתי הליבות + 5 של OCCT !

אני מאמין שהוא לא יגיע גם למה שOCCT אחד יעשה לו, אז אני רגוע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבע תדר באס של 333MHz.

נעל את תדר הPCIE ל100MHz.

קבע את מחלקי הזכרונות ל2.5, תן להם תוספת של 0.3V, כך שהם יקבלו בעצם 2.1V.

תן למעבד 1.4V, לMCH והFSB תן תוספת של 0.1V.

בצע בדיקת מאמץ בעזרת OCCT תוך כדי ניטור הטמפ' בעזרת CoreTemp.

נ.ב

אין צורך בקירור מים, אבל אל תצפה ליותר מידי עם הקירור הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה.. אבל אני הייתי כבר ב333. יציב לחלוטין. אני מנסה יותר מזה

ועוד דבר לא התכוונת ל2.4? כי 2.5 זה מעל 800 לזיכרון.

ואם התכוונת ל2.4 אז אני הצלחתי לייצב בצורה הזאת את המערכת

תוכל לעזור לי להגיע למעבד ל3.2 אולי בלי התחממות יתר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון המעבד שלך מגיע ל 80 מעלות אפילו ל 90 אמרתה שזה המון לדעתי ,דבר ראשון אתה צריך שיהיה לך מאוור 120 מכניס ומוציא אוויר ,דבר שני הקירור שיש לך על המעבד הוא SPIRE לפי מה שהבנתי ,כמו שנאמר לפני על תצפה ליותר מזה מכזה .

כדי שהמעבד יהיה יותר קיריר אתה צריך לקנות אחר בסביבות ה 250 שח כמו ה VENDETTA ,או TUNIQ ,אני שמעתי שהבנדתה מאוד טוב ,תחכה לעוד המלצות ,לי אישית יש טוניק ,אני מרוצה אבל יכול להיות יותר טוב .

לא מומלץ לעבוד ב 80 מעלות לאורך זמן ,זה סתם מקצר את החיים לדעתי ,תסדר גם חוטים במארז כדי שלא יהיה חסימת אוויר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על התגובה, על שאתה בא במטרה לעזור. ;)

ולנושא שלנו, אני ירדתי בחזרה ל 9X333 הפעלתי את הC1E בינתיים מספיק לי ככה, כשאני אשפר את הקירור אז אני אחזור לתת OC. למרות שאני חושב שהלוח דיי מגביל אותי אז חבל לי להשקיע בקירור כשאני בסופו של דבר לא אוכל להגיע לבאס של 400. כי אני רוצה 3.8Ghz. אני יודע שזה יומרני, אז אפשר לומר שגם 3.6 יספק אותי, אבל אני לא אגיע לשם בלי באס של 400. כשהיחס בין הזכרונות לבאס עולה על 5:6 אני גיליתי שאין ממש תוספת בביצועים. למשל בין 3.2 ל3.4 ל3.6, לא היה ממש הבדל.

אני לא בטוח ממש שזה הלוח שמגביל. כיצד ניתן להיות בטוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לקנות קירור למעבד. הקירור הכי טוב שיש היום בישראל זה ה- VENDETTA 2 והוא יצליח לקחת את המעבד שלך ל-3.4 אוליי.... בגלל הלוח שלך.

אם תחליט לקנות את הקירור הזה תעשה 378X9 ותתחיל לשחק עם המתחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה VENDETA 2 באמת שמעתי שהוא טוב ,לא יודע עד כמה אבל היה פה המלצות ,למרות שהייתי לוקח את ה TH 120 EXT בכל מקרה ,אולי אני טועה ,אני ממליץ לך בכל זאת להחליף לקירור אחר ממה שיש לך ,זה ישמור לך על המעבד יותר קריר וכך גם כל שאר הרכיבים יתחממו פחות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...