Inoo3d Ti4200 128mb ddr, זה כדאי? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Inoo3d Ti4200 128mb ddr, זה כדאי?

YakiTraki

Recommended Posts

אתה יכול לקנות בזול יותר , כרטיס של לידטק , שהיא חברה הרבה יותר איכותית מהזבל המוצע לפניך :

Leadtek Winfast Geforce 4 TI4200 AGP8X 128MB Video Card

[glow=green,2,300]783 ש"ח !!![/glow]

לך על זה !

עריכה :

בחריגה של 30 ש"ח מהתקציב שלך אתה יכול לרכוש את הלידטק עם ... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות בזול יותר , כרטיס של לידטק , שהיא חברה הרבה יותר איכותית מהזבל המוצע לפניך :

Leadtek Winfast Geforce 4 TI4200 AGP8X 128MB Video Card

[glow=green,2,300]783 ש"ח !!![/glow]

לך על זה !

עריכה :

בחריגה של 30 ש"ח מהתקציב שלך אתה יכול לרכוש את הלידטק עם VIVO ... 8)

ראשית הדגם עם ה VIVO נדמה לי שמוריד מהביצועים כלומר מהירויותה שעון וכל זה נמוכות יותר ושנית נדמה לי ino3d או שמע נומר inonovision נדמה לי ותיקים יותר מ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית הדגם עם ה VIVO נדמה לי שמוריד מהביצועים כלומר מהירויותה שעון וכל זה נמוכות יותר ושנית נדמה לי ino3d או שמע נומר inonovision נדמה לי ותיקים יותר מ .

Ino3d נחשבת לחברת קבר, בעוד שלידטק (Leadtek RullleZ :ylsuper: נמנית בין שלושת החברות הטובות ביותר שמייצרות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ino3d נחשבת לחברת קבר, בעוד שלידטק (Leadtek RullleZ :ylsuper: נמנית בין שלושת החברות הטובות ביותר שמייצרות .

תאמת לא מעניין אותי אני בחיים לא אקנה :AR15:אני אקנה רק ATI או כרטיס מבוסס ATI :xyxthumbs: כמו שקניתי לא מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס עם השטויות כולם , אין מושג כזה (יש אבל הוא לא ריאלי) "חברת קבר". למרות ש-INNO3D נחשבת חברה לא הכי הכי ולידטק נחשבת יותר טובה ואיכותית ממנה , אין כל מניעה לקנות כרטיס של INNO3D ולא לידטק אם הכרטיס של INNO3D היה יותר זול . אבל במקרה הזה , מכיוון שהכרטיס של ליטק יותר זול , אני הייתי ממליץ עליו . אחלה של כרטיס מכל הבחינות (הלידטק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת לא מעניין אותי אני בחיים לא אקנה :AR15:אני אקנה רק ATI או כרטיס מבוסס ATI :xyxthumbs: כמו שקניתי לא מזמן.

זה שזה לא מעניין אותך, זה בסדר, אבל אתה מטעה אנשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Leadtek, מחיר וביצועים ללא פשרות.

אל תשכח את הקירור העצבני שהם מרכיבים על הכרטיסים שלהם שמקנה תחושה של טנק בתוך המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...