מחפש עכבר גדול כתחליף לG5 שהתפגר - 200 ש"ח בקירוב - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש עכבר גדול כתחליף לG5 שהתפגר - 200 ש"ח בקירוב

GWeizman

Recommended Posts

הכל בכותרת בערך.

הG5 שלי החליט שנמאס לו ועזב אותי.

כרגע אני מחפש עכבר, בסביבות ה200 שקל (למרות שאפשר לחרוג בלי בעיה).

הדרישה העיקרית היא עכבר גדול - עם עכברים 'פשוטים' של , לדוגמא (וLogitech באותה הזדמנות), אני בדרך כלל לא מסתדר, ואני מאמין שגם עם הרייזרים לא ממש - יש לי יד גדולה.

חוץ מזה התרגלתי כבר לG5, שמבחינת עיצוב הוא אחד העכברים (אם לא ה-עכבר) שהכי נוח לי איתם.

מה שמשאיר אותי, אלא אם מישהו יעיד אחרת (בעיקר מבחינת גודל, או נוחות עם יד גדולה) עם G5 וMX518.

היעוד העיקרי הוא גיימינג (איך לא?), בעיקר משחקי FPS וRPG, ושימושים משרדיים כאלה ואחרים.

ההבדל בין הG5 לMX518, נכון לעכשיו, לא נראה לי גדול, לא מבחינת מחיר או שום דבר אחר, כשל518 יש את ייתרון החיישן (שלי, אישית, לא מפריע במיוחד), ואם אני זוכר נכון לG5 יש משקולות ויותר DPI (כשהמשקולות דיי חשובות לי [המשקל ה'רגיל' הרבה פחות נוח לי ממה שהרכבתי לעצמי], והDPI קצת פחות).

נכון לעכשיו המועמד העיקרי הוא דווקא G5, למרות שאני מודע לחסרונות שלו.

עכשיו יש 2 שאלות -

1. כשמתעלמים מהחיישן (ההפרש הוא לא מספיק גדול כדי שהוא יפריע לי, אני אמנם משחק במשחקי FPS, אבל לא בכאלה שהדיוק הוא דבר מכריע כל כך), ומה20-30 שקלים (עד כמה שראיתי בחיפוש מהיר), יש סיבה ללכת על הMX518 ולא על הG5? (כשההבדל היחיד חוץ מאלה, עד כמה שאני רואה, הוא המשקולות, שכמו שאמרתי דיי שימושיות בשבילי)

2. יש סיבה טובה כלשהי לחשוב בכל זאת על Razer?

הכל ליד ימין, כמובן.

תודה מראש,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אתה יודע את כל העובדות, פשוט תקח את מה שמתאים לך יותר ואת מה שבא לך.

אם ה DA זמין בארץ כדאי לקחת אותו כאופציה. יש סיכוי שהוא יהיה יותר נוח לך מהלוג'יטקים. אבל גם יש אפשרות שלא ;)

בכל מקרה אם אתה רוצה משקולות על חשבון חיישן יותר טוב ו30 שקל, לך על ה G5. אם לא, לך על ה MX518.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה העיקרית היא אם יש עובדות בנוגע לMX518 שאני לא מודע להם - אני מניח שלא.

הDA כן זמין, אבל בחריגה גדולה מידי מהתקציב שלי (עוד פעם, בחיפוש מהיר), ומבחינת גודל הוא עדיין לא נראה לי משהו.

אני מניח שהאופציה הכי טובה היא לחפש חנות שיש לה רייזרים בתצוגה, יש כזאת? (אזור כפר סבא אם אפשר.)

כל עוד אין שום דבר שפספסתי, אני מניח שעדיין נשארתי עם הMX518 והG5. תודה על העזרה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...