שאלה כללית בקשר לצריכה של ספקים - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה כללית בקשר לצריכה של ספקים

BENNY-L

Recommended Posts

אם אני משתמש בספק גבוהה 900 WAT אז הצריכה של החשמל שלי תעלה באופן דרסתי גם אם אני לא מעמיס על המחשב

אני ינסה להסביר יותר פשוט

אותו מחשב עם ספק 500 וספק 900 יקחו אותו חשמל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי ביעילות של הספק ובצריכה של המערכת.

אם לוקחים ספקים איכותיים (יעילים מאד) של 900W ו-500W

ונניח לוקחים מערכת שלוקחת מהספק 300W, כך שיעילותם של הספקים דומה בהספק הזה אז המערכת תצרוך בערך אותה כמות חשמל עם שני הספקים.

לעומת זאת אם היעילות של ה-900W בהספק שאותו לוקחת המערכת שלך נמוכה מזה של הספק 500W, אז ה900W ימשוך יותר חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהתשובה עם היעילות בלבלה קצת, זה נתון שאסור להתעלם ממנו (היעילות) אך לא זה מה שהוא שאל.

בכל מקרה התשובה היא שלא יהיה הבדל בצריכת החשמל בגלל שלקחת ספק עם הספק גבוה יותר, אך כמו שציינו כאן - ספקים שונים יצרכו כמות שונה על אותו מחשב בגלל ההבדל ביעילות בין כל דגם ודגם.

בכל מקרה, אם אני מבין אותך נכון אז אל דאגה - אם תיקח ספק עפ הספק של פי 2 צריכת החשמל לא תקפוץ פי 2, הצריכה תלויה בשני דברים עיקריים - המחשב עצמו וכמה שהוא דורש והיעילות של הספק (בלי קשר לכמה W הוא מספק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני משתמש בספק גבוהה 900 WAT אז הצריכה של החשמל שלי תעלה באופן דרסתי גם אם אני לא מעמיס על המחשב

אני ינסה להסביר יותר פשוט

אותו מחשב עם ספק 500 וספק 900 יקחו אותו חשמל?

כן , אם שניהם בעלי אותה יעילות, לא יהיה הבדל בכמות החשמל שהם ימשכו מהקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לימישהו שמוכר את הספק הזה

http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=22849

3 חודש בשימוש ללא אחריות כנראה מחו"ל 650 ש"ח מה אומרים?

אני כרגע בונה את המחשב שלי אז במחיר הנ"ל נראה לי מציאה

יש לי מארז טרמילטק אקסר 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטגן יש אחלה ספקים בד"כ אבל אני עוד לא ראיתי מידע על הסדרה הספציפית הזאת (אני מניח שתהיה באותה איכות...)

בכל מקרה, להוציא 650 ש"ח על ספק ללא כל אחריות ומסמכים שהיה בשימוש זה קצת... משהו שלא הייתי עושה.

ב-650 שקל הייתי קונה את זה - http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=shipment&uin=4665

אבל אולי זה סתם אוברקיל, אתה צריך להגיד מה יהיו החלקים במחשב שאתה קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם חשבתי לקנות בארץ עדין אחריות שווה הרבה

אני מתכנן על Q9450 ואולי לוח RAMPAGE זיכאון 8 גיגה

כרטיס מסך לא החלטתי אם אני הולך לשים למשחקים כי יש ברשותי 3 וקסבוקס 360

ואני יודע שחרגתי מהפורום

על כול מקרה תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שאתה זקוק לספק כזה.

השאלה כמובן איזה מערך גרפיקה אתה הולך להרכיב. ספקים כאלו דרושים לSLI עם כרטיסי קצה. אם אתה מתכנן משהו כמו GTX280 אז ספק הרבה יותר חלש יחזיק, ב 580 למשל יש לך CORSAIT TX650 עם 5 שנים אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...