המעבר מ X550 ל X1800 פשוט מדהים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המעבר מ X550 ל X1800 פשוט מדהים

iyehuda

Recommended Posts

עד עכשיו שיחקתי עם הקונג פו פנדה עם ה X550

עכשיו שהתקנתי את ה X1800 פתאום אני רואה פחות יפה אבל......

לפתע אני רואה את קרני השמש שקצת מסנוורים אותי

לפתע אני רואה שאני הולך על שלוליות שלפני כן לא שמתי לב אליהם בכלל

עכשיו אני רואה התפוצציות לפני כן ראיתי רק דברים מתפרקים ללא הניצוצות אש

פשוט מדהים

נ.ב שאלה אם הכרטיס שלי תומך רק ב DX9 ומחר אני מביא משחק שתומך ב DX 10 האם המשחק לא יעלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שנשמע לא הגיוני פה זה רק הקטע שאמרת שרואים פחות יפה מה X550.. מה קשור ? מאיפה הבאת את זה?

אני גם לא מבין איך זה הגיוני אם אתה בעצמך מפרט בהמשך שרואים יותר פרטים עם ה 1800.

ואין בכלל מה להשוות בין שני הכרטיסים, אפילו אם שמים את הכוח בצד - ה X1800 תומך ב DX 9.0C וגם ב SM 3 בעוד שה X550 הוא רק DX 9 ו SM2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שנשמע לא הגיוני פה זה רק הקטע שאמרת שרואים פחות יפה מה X550.. מה קשור ? מאיפה הבאת את זה?

אני גם לא מבין איך זה הגיוני אם אתה בעצמך מפרט בהמשך שרואים יותר פרטים עם ה 1800.

ואין בכלל מה להשוות בין שני הכרטיסים, אפילו אם שמים את הכוח בצד - ה X1800 תומך ב DX 9.0C וגם ב SM 3 בעוד שה X550 הוא רק DX 9 ו SM2

ב X1800 אין הפרדה טובה של הצבעים כמו ב X550

ב X550רואים הרבה יותר יפה הכל נראה מאד ברור וחד אומנם לא מצליחים לראות את השלוליות מים

אבל הכל נראה הרבה יותר יפה

עוד בעיה ששמתי לב בזמן הדלקת המחשב יש בגדול את הסמל של המחשב שלי ואני רואה אותו עם צבע מרוח ולעומת זאת עם הX550 הייתי רואה אותו חד וברור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונג פו פנדה :biglaugh: חחחח... מצאתה עם מה להשוות....

ולעיניניו יש מצב שכששמתה את הX1800 שיחקתה בהגדרות? אם לא שחק בהגדרות ותעלה להכי גבוהות :xyxthumbs: ואז הכל יהיה סבבה (אני לא יודע אם יש אפשרות כזאת בקונגפופנדה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...