מחפש מסך 20-22 אינץ (לא רחב) בתקציב של כ2000 ש"ח (גמיש) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך 20-22 אינץ (לא רחב) בתקציב של כ2000 ש"ח (גמיש)

MBN

Recommended Posts

אחרי 9 שנים בערך נשרף לי אתמול המסך (19 אינץ CRT של MAG) :'(.

אז החלטתי ללכת על מסך 20-22 אינץ', השימושים הם בעיקר לקריאת טקסטים, , קצת משחקים וטיפה עריכה גרפית.

ממה שהספקתי לקרוא על הפאנלים השונים אני חושב שפאנל S-PVA הכי יתאים לי (אם אתם חושבים אחרת אני אשמח לשמוע).

כמו שכתוב בכותרות אני מחפש מסך ברוחב רגיל (עבדתי לא מעט עם רחבים ולא אהבתי) בתקציב של 2000 ש"ח בערך, אבל אם באמת שווה לשלם עוד איזה 300-500 ש"ח בשביל מסך טוב יותר, זה לא בעיה.

תודה מראש לכל העוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא צריך להחליט על סוג פאנל לפני שאתה יודע מה המבחר בשוק. ב-2000 ש"ח האפשרות הכי טובה שלך היא ללכת על ה-LP2065 של HP המצויין שיש לו פאנל S- (בד"כ, ולפעמים הוא מגיע עם S-PVA).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחרתי את סוג הפאנל בגלל שראיתי שאומרים שלפאנל S- יש "הילה סגולה" מסביב כאשר רואים סרטים. האם זה נכון? אם כן, האם זה קיים גם בפאנל S-PVA?

כמו כן, מה לגבי המסך L2000CP? לא ראיתי ביקורות עליו, אבל הוא נראה עם נתונים דומים ונמכר בזול יותר (ויותר חנויות מוכרות אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדויק, ההילה מופיעה רק כשאזור גדול במסך הוא שחור (או כהה מאוד), וגם אז רק בזוויות צפייה גדולות. היא לא צריכה להפריע לך לצפות בסרטים. היתרון העיקרי של S-PVA הוא בניגודיות הגבוהה יותר.

ה-LG הוא גם כן מסך S-, אבל מכיוון שאין עליו ביקורות ברשת או חוות דעת של משתמשים, לא ניתן לתת עליו חוות דעת, אבל מדובר בהימור יחסית בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בהנחה שיש לי אפשרות לבחור את הפאנל של המסך, איזה עדיף לי?

אני יכול לחכות עם המסך איזה שבועיים שלושה... סביר להניח שעד אז יהיו ביקורות על הLG? (קצת מפריע לי שאת הHP אפשר להשיג רק בחנות אחת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך ממש אפשרות לבחור את הפאנל של המסך, וגם אז עדיף להשוות בין דגמים ולא ללכת על עיוור על פאנל מסוים.

ה- כבר זמן מה בשוק ואף אחד לא טרח לכתוב עליו ביקורת. אני לא רואה סיבה שדווקא בזמן הקרוב זה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...