קניתי DeathAdder וצריך עזרה בבחירת פאד מתאים - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי DeathAdder וצריך עזרה בבחירת פאד מתאים

Sheda

Recommended Posts

שלום חברים ,

התחדשתי בDA חדש ואני רוצה לבחור לו פאד מתאים.

אני שחקן CS כבר המון שנים לכן הייעוד של הפאד זה Counter Strike , תתחשבו בזה.

אני יכול לקנות בגדול כל פאד שיש בפאנדס כי יש להם סניף קרוב לבית שלי (כסף לא כזה בעיה) .

תודה לעוזרים !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה זה ...

אני חשבתי בכיוון של

Qck+ mantis s&s 5L SP SX eXactMat

למישהו יש הצעה מה ילך הכי טוב עם ה DA (בדגש על קאונטר סטרייק) ?

ישנם פאדים מאלו שצינתי שלא מתאימים לDA ?[br]פורסם בתאריך: 4.09.2008 בשעה 21:20:02

lift off זה המרחק שאתה מהמשטח והעכבר עדיין זז או משו כזה ?

איך זה רלוונטי לפאד ?

איזה ליפט אוף יש ל DA והאם זה משנה בבחירה ספציפית לעכבר ?

(אני מרגיש נוב רצח חחחחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חעD: אין צורך להרגיש נוב. אלו רק מושגים, כל אחד לומד אותם בסופו של דבר.

תשמע אתה צדקת בקשר לLIFT OFF. עכשיו יש כאלו שזה מפריע להם ויש כאלו שלא. בעיקרון על ה5L המצוין זה לא מורגש, ועל הMANTIS המעולה זה מורגש עם הDA. כי לDA יש בעיה עם ליפט אוף ומשטחי בד \:

בעקרון לDA יש ליפט אוף של 6 מ'מ על הMANTIS ו3 מ'מ אם אני לא טועה על ה5L. הייתי ממליץ לך בכיף על ה5L, אבל הוא יקר בטירוף.

אגב מתי הליפט אוף אמור להפריע, מתי שאתה משחק ומרים את העכבר ומחזיר אותו לפאד הרבה פעמים בשעת משחק, ואז שאתה מחזיר את העכבר לפאד, עוד באוויר, העכבר יקלוט את המשטח והסמן ירעוד קצת. זה יכול להוציא מאיזון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה הבדל אם אני יקח 5L או eXcmate או Qck ?

זה ממש ישנה לי ?

תתנו דעה על סוגי הפאדים

sx

S&S

Qck+

5L

eXecmate

כאילו תתנו לי תמונה כוללת שאני ידע מה לבחור

(כסף פחות משנה אני רוצה להשקיע...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרו את רוב הבעיות אבל זו בעיה שאי אפשר לתקן עם משטחי בד והחיישן הנ''ל של הDA בגלל שזו בעיה של החיישן.

הeXactmat לא פאד מרהיב ולא שווה את הכסף. ואם אתה חושב שאתה לא תרגיש בליפט-אוף[יש כאלו שלא מרגישים], אז קח את המנטיס ספיד.

הSX אמור להיות פאד סביר, S&S אמור להיות טוב, 5L מצוין, QCK אמור להיות עם ליפט אוף. SP גם אמור להיות פאד טוב אבל אני לא יודע איזה ליפט אוף מתקבל בשילוב עם DA. אני מאמין שלא גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כאלה שלא מרגישים ליפטאופ של 6 מ"מ, אבל אנשים בעלי רגישות גבוהה שלא נוטים להרים את העכבר מעל הפאד ירגישו זאת פחות.

3MM לעומת זאת, הליפטאוף על משטחי בד, זה משהו אחר לגמרי, אפשר להתרגל לזה עם כל רגישות ולא ממש מרגישים את זה, בסה"כ הבדל של 1-2 מ"מ מהליפטאוף של עכבר רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...