Q6600 vs Q9400 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Q6600 vs Q9400

koby058

מי יותר טוב והאם זה שווה את הפרשי המחיר (לא מתכוון ולא רוצה o.c(  

2820 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב והאם זה שווה את הפרשי המחיר (לא מתכוון ולא רוצה o.c(

Recommended Posts

מאחר ואני באותה התלבטות אני אנצל"יש לי E8200 ויש לי אפשרות להחזיר אותו ולקחת Q6600 עם קירור טוב כמו הOCZ ונדטה 2 או Q9400 עם קירור סטוק וכך שניהם יצאו לי אותו מחיר (בערך) אני לא OC כמעט בכלל ואם כן אז רק העלאת FSB לא משהוא מעבר לזה.אני מעוניין בQ כי אני חושב שהמשחקים שהולכים לצאת בקרוב כן יתמכו כמו הNFS החדש וFARCRY 2 וכמובן קרייסיס WARHEAD או איך שלא רושמים את זה.וגם אם לא זו הזדמנות טובה בשבילי.תודה וסליחה על הנצל"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר ואני באותה התלבטות אני אנצל"יש לי E8200 ויש לי אפשרות להחזיר אותו ולקחת Q6600 עם קירור טוב כמו הOCZ ונדטה 2 או Q9400 עם קירור סטוק וכך שניהם יצאו לי אותו מחיר (בערך) אני לא OC כמעט בכלל ואם כן אז רק העלאת FSB לא משהוא מעבר לזה.אני מעוניין בQ כי אני חושב שהמשחקים שהולכים לצאת בקרוב כן יתמכו כמו הNFS החדש וFARCRY 2 וכמובן קרייסיס WARHEAD או איך שלא רושמים את זה.וגם אם לא זו הזדמנות טובה בשבילי.תודה וסליחה על הנצל"ש.

המעבד לא יגביל אותך כאן. התוספת ביצועים שתקבל תהיה קטנה מאוד מאשר אם לדוגמא תחליף כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לראות שיפור מורגש בביצועים אני אצטרך כרטיס מסך ב1500 שקל אחרת אין כל כך טעם לשדרג.מצד שני כל יישום שישתמש ב4 ליבות ואני נוטה להאמין שיהיו הרבה כאלה בקרוב השדרוג של המעבד יהיה משמעותי והוא שליש מ1500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...