עזרה עם החלפת מאווררים לRaidmax APEX 2x120mm No PSU - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם החלפת מאווררים לRaidmax APEX 2x120mm No PSU

asi1998

Recommended Posts

קח שניים כאלו וסגור את הסיפור

ArcticFan AF12025L 120mm‎

זה מאוורר זול לא צריך להתייחס אליו כביג דיל.

דרך אגב, אם אחד מהמאווררים מכניס אויר מקדימה והשני מוציא אויר מאחור, אז כדאי שתקנה במקום שניים, רק אחד

ומאחור בשביל להוציא אויר תשתמש בזה:

ArcticFan 120mm Exhaust‎

ואם תעשה מדידות יכול להיות שהמאוורר הבא יתאים לך, אז הוא יותר טוב. הוא גם יותר חזק וגם יותר שקט וגם יותר זול.

ואני אומר את זה מנסיון יש לי אותו. אצלי הדלת של המארז לא נסגרת טוב כי יש שם מנגנון של מנעול וידית וכל השטויות האלו.

אז אם תקח מידות מהאתר של החברה ותמדוד והוא מתאים, אז הוא יהיה עדיף בשביל להוציא אויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח שניים כאלו וסגור את הסיפור

ArcticFan AF12025L 120mm‎

זה מאוורר זול לא צריך להתייחס אליו כביג דיל.

דרך אגב, אם אחד מהמאווררים מכניס אויר מקדימה והשני מוציא אויר מאחור, אז כדאי שתקנה במקום שניים, רק אחד

ומאחור בשביל להוציא אויר תשתמש בזה:

ArcticFan 120mm Exhaust‎

ואם תעשה מדידות יכול להיות שהמאוורר הבא יתאים לך, אז הוא יותר טוב. הוא גם יותר חזק וגם יותר שקט וגם יותר זול.

ואני אומר את זה מנסיון יש לי אותו. אצלי הדלת של המארז לא נסגרת טוב כי יש שם מנגנון של מנעול וידית וכל השטויות האלו.

אז אם תקח מידות מהאתר של החברה ותמדוד והוא מתאים, אז הוא יהיה עדיף בשביל להוציא אויר.

לא יודע אצלי המאווררים גם מכניסים אוויר וגם מוציאים אוויר אז נירלך שעדיף לקנות 2 מהדגם הראשון?

הדגם הראשון שקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא דיי שקט. קח שניים כאלו

ודרך אגב שכחתי להגיד על איזה מאוורר דיברתי שאמרתי

"ואם תעשה מדידות יכול להיות שהמאוורר הבא יתאים לך, אז הוא יותר טוב. הוא גם יותר חזק וגם יותר שקט וגם יותר זול.

אז אם תקח מידות מהאתר של החברה ותמדוד והוא מתאים, אז הוא יהיה עדיף בשביל להוציא אויר."

דיברתי על ה- 130mm :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא דיי שקט. קח שניים כאלו

ודרך אגב שכחתי להגיד על איזה מאוורר דיברתי שאמרתי

"ואם תעשה מדידות יכול להיות שהמאוורר הבא יתאים לך, אז הוא יותר טוב. הוא גם יותר חזק וגם יותר שקט וגם יותר זול.

אז אם תקח מידות מהאתר של החברה ותמדוד והוא מתאים, אז הוא יהיה עדיף בשביל להוציא אויר."

דיברתי על ה- 130mm :]

הac הוא 0.5 ברעש שלו זה נחשב הרבה?

הsflex שקט בהרבה מהac?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את השניים של AC וזהו. PERIOD.

אני אקח אבל אני לא מבין איזה עדיין..

יש אחד ArcticFan AF12025 PWM 120mm‎

ויש תשני ArcticFan AF12025L 120mm‎

הראשון עולה ב5 ש"ח יותר יקר לא שזה מפריע אבל איזה יותר שקט וכדאי? סליחה על החפירה רק מה אני יעשה יש לי בעיה אני צריך תדגם לפי השם שאני יילך לחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יותר שווה לו לקחת את הדגם עם הPWN?

הוא לא יותר שקט בגלל שהוא יכול להסתובב במהירויות יותר נמוכות?

אני שואל כי גם אני רוצה לקנות בקרוב 2 מאוררים 120 מ"מ שקטים וזולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...