אנשים יש לי חבר עם p3 1000 והמעלות שלו זה 51 עם מאמץ קטן זה בסדר??? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים יש לי חבר עם p3 1000 והמעלות שלו זה 51 עם מאמץ קטן זה בסדר???

tazok

Recommended Posts

א. זה קצת גבוה יחסית..

ב. זה מאוד תלוי אם אתה בודק את זה בביוס או דרך תוכנה (ואם תוכנה, עם איזו תוכנה), כי יש תוכנות שמזייפות נורא..

ג. בכל מקרה אין לך מה לדאוג, כי אי-אפשר לשרוף 3 גם אם תנסה בכוונה. אם הוא יתחמם יותר מדיי הוא פשוט יכבה את עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים יש לי חבר עם p3 1000 והמעלות שלו זה 51 עם מאמץ קטן זה בסדר???

אנשים, אולי תיקחו קורס מזורז בדיבור נכון בשפה העיברית לפני שאתם כותבים הודעה בפורום???

סלח לי TAZOK אבל עם נוסח ההודעה שלך אתה נראה כמו אנאלפבית גמור!!!

הבהרה:

1. אני לא מתכוון להתווכח ו/או לעליב עם/את אף אחד פשוט זה צורם לי באישונים שאני רואה את השגיאות הנ"ל וזו לא הפעם הראשונה שזה קורה באתר הנ"ל.

2. הארה זו מכוונת לכלל משתתפי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחח אח אני לא מנהל פה שיחות נפש.... אין לי שום כוונה לכתוב פה שפה נורמלית אני כותב מה שאני רוצה להגיד......

תאמין לי אני יכול לדבר בשפה יותר גבוהה אבל נו באמת... למי אכפת???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעשות לפנטיום 4 1800??? כל מה שזה יעשה זה להוריד את האחריות, את הביצועים המעשיים זה ישנה...

אחי אני לא יודע למה אבל זה פשוט מעצבן אותי ש 1800 זה מספר מכוער.... אני יודע שזה טוב אבל למי אכפת....

אבל לא נראה לי אני יעשה את זה בזמן הקרוב בנתיים אני משחק עם המחשב השני שיביאו לי איזה 350-600 לא יודע בדיוק אני ישחק איתו עד שהוא ישרף ואז נעבור למחשב הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...