הגעתי ל 3.3 GHZ ואני לא מצליח לעלות עוד. מה לעשות? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגעתי ל 3.3 GHZ ואני לא מצליח לעלות עוד. מה לעשות?

gabbay

Recommended Posts

הגעתי לFSB של 253 ואני לא מצליח להעלות יותר. דרך אגב יש לי מעבד P4 2.6C GHZ את השאר אתם יכולים לראות במפרט. חוץ מזה הטמפ' במארז היא 25.

אני מעלה את ה - VCORE אבל לא מצליח להעלות את ה

למישהו יש הצעות ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי הצעה... שתהיה מרוצה ומאוד ! זה נחמד ביותר, 700MHZ זה יפה.

הלוח אם הזה הוא לא הכי טוב לביצוע אז אולי הוא מגביל אותך.

אם הזכרון רץ ב1:1 אז הוא מגביל אותך, אבל... אם הגעת עם 1:1 ל253FSB יש לך DDR506 שווה מסע פירסום ברחבי תבל, למרות שאני לא מאמין שיש שמסוגל להגיע לבאס כזה ביחס של 1:1 עם לוח האם.

תן עוד מידע כמו טמפ' במאמץ, מתח, דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DDR488, זה יפה... מכובד, ראיתי כבר תוצאות דומות באינטרנט אבל זה באמת גבוה, אם איזה דגם ?

וד"א ראיתי עכשיו שיש לו PC3500 שזה אחד הדגמים הטובים ביותר שיש להמהרה, אבל בכל זאת, DDR506!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DDR488, זה יפה... מכובד, ראיתי כבר תוצאות דומות באינטרנט אבל זה באמת גבוה, אם איזה דגם ?

וד"א ראיתי עכשיו שיש לו PC3500 שזה אחד הדגמים הטובים ביותר שיש להמהרה, אבל בכל זאת, DDR506!?

CMX512-3500C2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עדיין לא אישר שהוא באמר על יחס 1:1
כן , נכון...

אני חוזר בי לגבי יכולות ההמרה שלו... הוא יכול כמו גדול :smoke:

http://www.hardwarezone.com/articles/articles.hwz?cid=6&aid=722&page=3

http://www.hardocp.com/article.html?art=NDcwLDY

נ.ב

ה2.4C אמור להיות אוברקלוקר חזק יותר אז למה קנית 2.6 ? ??? :-\

ושוב אני אומר, 3.3גיגה (700MHZ+) זה הרבה וזה יפה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הכוונה יחס של 1:1? אנא הסבירו

וקניתי את המעבד הזה כי הוא הכי השתלם מבחינת ביצועים\מחיר.

הטמפרטורה 35C ב IDLE ו45C במאמץ והמתח כבר אמרתי 1.6 V .

חוץ מזה הורדתי עדכון לביוס שמאפשר לי להגיע ל1.95 V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת טעות לפי דעתי לקנות את ה2.6C כשהוא רק 200 MHZ יותר מה2.4 עושה OC פחות טוב ועולה 300 ש"ח יותר.

לגבי ה1:1 אז ככה, לוח האם (FSB) רץ אצלך ב200MHZ עם 4 פעולות במחזור = 800MHZ FSB.

הזכרון שעל לוח האם רץ ב200MHZ רק שהוא DOUBLE DATE RATE ואם אני לא טועה זאת הסיבה לזה שקוראים לכל דגם פי 2 מהמהירות, 133MHZ = DDR266 , 166MHZ = DDR333 ETC...

אם יש לך זכרון שאומר לרוץ ב200MHZ ואתה מעלה את מהירות לוח האם, אז מהירות הזכרון עולה בהתאם (ללא שינוי ביחס של אחד לאחד), 205FSB = 205MHZ SPEED (DDR410) AND SO ON...

זכרונות טובים להמהרה כמו זה שיש לך עכשיו (בין הטובים ביותר) מסוגלים לרוץ הרבה יותר מ200MHZ ולכן האם לא מהווים בעיה להמהרה, אבל במקרים של קיצונית (או עם ה 200FSB החדש ) הזכרון - למרות שהוא כזה טוב למהרה גם הוא נופל ולא מסוגל יותר להמשיך לרוץ והוא קורס, אם אתה משנה את יחס לוח האם : אתה יכול לגרום למצב שבו אתה רץ ב250FSB והזכרון רץ בDDR333 +- ואז הזכרון לא מהווה יותר בעיה להמהרה.

אם אתה לא שינית את היחס הזה אז הגעת למצב מדהים של DDR508 שזה הדבר הכי מהיר ששמעתי עליו בחיים שלי ואני מאוד אשמח (כמו שאר חברי הפורום כמובן ERM ERM) אם אתה תפרסם תמונה מWCPUID.

אבל אל תמהר כל כך לשנות יחס ולהעלות את הFSB, תבדוק בנצ'מרקים, יש סיכוי שבגלל שהזיכרון כל כך מהיר הוא נותן הרבה יותר ביצועים מאשר איטי יותר ומעבד מהיר יותר, אתה לא רוצה סתם לחמם את המערכת ובסוף לקבל גם פחות ביצועים...

תעדכן אותנו פה, בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...