התייעצות לשדרוג זכרון מ 2GB ל 4GB - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לשדרוג זכרון מ 2GB ל 4GB

jacko_il

Recommended Posts

DC זה אומר שיש 2 התקנים או 4, אשר עובדים ב2 ערוצי תקשורת.

יש הבדל בתכלס אולי ב 10% בביצועים.... אולי 10%.

אומנם 10% נשמע הרבה, אך 10% לביצועי הזיכרון ולא לביצועי המחשב כולו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה מבאס רצח. לפני פחות מחודש קניתי אותם וכבר להחליף.. קשה מאד למצוא לרכיבים האלו קונים ביד שניה ולכן אני ממש מתבאס סתם לקנות עכשיו 2 של 2GB ופשוט לזרוק את ה 2 של 1GB למגירה ותכלס עוד כמה שנים כנראה לפח. האירוניה היא שאם הייתי קונה מראש 2 של 2GB זה גם היה יוצא יותר זול מלקנות 4 של 1GB.

טוב נראה, פרסמתי אותם בנתיים פה ב TRADE ZONE ואני מוכן גם להחליף אותם בעד משהו שווה אחר במקום כסף למי שלא בא לו לשלם..

נחכה עם זה כמה ימים, מקסימום אני אוציא אותם לגמלאות בגיל מוקדם ואקנה כמו פראייר שוב זכורנות - הפעם 4 GB בשני סטיקים..

נ.ב - ראיתי באייבורי שני סטיקים של 2GB של GEIL ב 500 ש"ח. תזמונים 4-4-4-12 . מישהו מכיר ? מומלצים ?

*עריכה*

מישהו מכיר את סדרת הזכרונות SLI של OCZ ? יש לי מחיר ממש טוב בשביל קיט 4GB ואני מתלבט אם להביא, לינק :

http://www.ocztechnology.com/products/memory/ocz_ddr2_pc2_6400_sli_ready_edition_4gb_dual_channel

בכמה קנית את הזכרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DC זה אומר שיש 2 התקנים או 4, אשר עובדים ב2 ערוצי תקשורת.

יש הבדל בתכלס אולי ב 10% בביצועים.... אולי 10%.

אומנם 10% נשמע הרבה, אך 10% לביצועי הזיכרון ולא לביצועי המחשב כולו.

מה זאת אומרת ערוצי תקשורת?

אמממ אתם ממליצים לי יותר?4GB או 6GB? (אני מתכוון לעבור לוויסטה 64ביט...)

נ.ב... תגידו אם יש לי שתי סטיקים של 1GB כל אחד ועוד שתי סטיקים של 512MB כל אחד זה נחשב כאילו יש לי 3GB DC או שלא DC? (אותו MHZ ואותו CL..)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...