PerfectDisk 2008 מול Diskeeper 2008, מה עדיף ולמה ?? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PerfectDisk 2008 מול Diskeeper 2008, מה עדיף ולמה ??

EAD

Recommended Posts

PERFECT DISC מקבלת ציונים גבוהים יותר בביקורות. אני אישית הרגשתי עבודה חלקה יותר דווקא של DISKEEPER (יש

לציין שאני מדבר על הרגשה אישית בלבד). עברתי לPERFECT DISC כאשר החלו מסכים כחולים שנגרמו מDISKEEPER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDISKEEPER לדעתי תוכנה גרועה מהסיבה הפשוטה שאחרי כל כך הרבה שנים חסרים בה דברים בסיסיים.

היא תוכנה מוגבלת ומגבילה ואני לא יודע מה עבר בראש של המפתחים.

הPERFECTDISK נותן יותר אפשרויות ועושה עבודה יותר טובה.

אתה יכול לקבוע מתי ואיך הוא יעבוד באופן אוטומטי ובאיזה שיטה הוא יסדר כל כונן.

אצלי הוא עושה עבודה מעולה בלי שאני צריך להפעיל אותו ידנית, ובלי לקפוץ לי באמצע עבודה.

ואם אני כן רוצה להפעיל אותו ידנית אז יש לי שליטה יותר טובה ובחירה מלאה. (לעומת הDISKEEPER)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי עם שני התוכנות (וגם ניסיתי את O&O שגם עדיף על הDK לדעתי) , והPD לוקח את הDK בגדול.

ההרדיסקים שלי במצב אופטימלי על בסיס יום יומי.

כל הבלגאן שאני יוצר בהם פשוט נעלם באופן מוחלט כל יום באופן אוטומטי (מופעל ע"י שומר מסך בזמן שאני לא עובד).

שיטת הSMARTPLACEMENT עושה עבודה יעילה מאוד, וגם חכמה מספיק כדי לדעת מה באמת חשוב להזיז.

מצד אחד היא נותנת תוצאות מעולות ללא פשרות מיותרות גם על בסיס יום יומי, וגם לאורך זמן.

מצד שני היא לא מזיזה את כל ההרדיסק רק בגלל שאיזה קובץ נמחק.

אתה רוצה בדיקות מעבדה אני לא יכול לעזור לך שם.

אני רק יכול לתת לך דיווח של חווית משתמש שהאינטרס היחידי שלו הוא להינות מנוחות וביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שמעתי להמלצות, משתמש בPERFECTDISK בגרסה הכי הכי אחרונה וPRO

שמתאימה ל64 ביט.

בנתיים פועל מעולה.

לא שיש הבדל בינה לבין תוכנות אחרות מבחינת מהירות (של DEFREG או של פעולות אחרי זה)

אבל סה"כ נראה אמין במיוחד!

הממשק פשוט בצורה מדהימה.

היא פועלת ברקע כל הזמן (כיוונתי שפעם בכמה ימים שאני לא עובד על המחשב, זה יבצע DEFRAG) - ככה שנראה לי זה לא רע עד כה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב SCHEDUALER לפי זמנים קבועים או ימים.

כוון שיעבוד בSCREENSAVER לכל הPARTITIONS.

והוא לא יקפוץ לך בזמן שאתה עובד לעולם, אפילו אם תשנה את ההרגלים.

הכי טוב זה שיעבוד כל יום בSMARTPLACEMENT, וככה המצב ישאר אופטימלי, ולא יצטבר בלאגן.

פעם בשבועיים תעשה גם BOOT TIME FRAGMENTATION ל :C או תריץ DEFRAG לPARTITION של מערכת ההפעלה מתוך שניה אם יש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...