מישהו יודע איפה אפשר לקנות דיסקים קטנים לצריבה? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע איפה אפשר לקנות דיסקים קטנים לצריבה?

Atlon-Xp

Recommended Posts

יש אתר או מקום כולשהוא שאפשר להזמין דיסקים קטנים (עגולים ולא מרובעים) לצריבה?

שיש שמה עד ל230 מגה או פחות?

ועם למישהו יש מידע בעברית לאיזה צורבים הם תאימים וכו'...

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מתאימים לכל צורב בימינו אתה יכול לראות את זה לפי המגש אם יש בתוכו תבנית קטנה יותר.

לגבי איפה אפשר לקנות אותם בכל חנות מחשבים תבקש מקסימום יזמינו לך אותם זה לא משהו נדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי יש דיסקים קטנים כאלה שאין אותם בארץ והם יפים מאוד קוראים להם cool pocket cdrs ויש להם מאחורה צבעים כמו אדום,גדול,כחול שאין לדיסקים רגילים לצריבה ואני חוזר שוב שאין אותם בארץוהחברההיא memorex אבל אלה דיסקים קטנים ומיוחדים לא רגילים...!!! אולי מישהו יודע מאיפה אפשר להזמין אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ההזמנה אני לא יכול לעזור לך אבל לגבי תאימות כן.

עד כמה שאני יודע אפילו לצורבים הישנים של "שקע" במגש שמתאים להנחת דיסקים 8cm.

ככה גם לנגני תקליטורים.

מה שכן, חשבתי לפני כמה ימים אם נגני תקליטורים ברכב (אלה שאתה דוחף את הדיסק פנימה) יכולים לנגן אותם ואני לא בטוח אם יש להם תושבת מתאימה לכך..

הנושא זקוק לבדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ההזמנה אני לא יכול לעזור לך אבל לגבי תאימות כן.

עד כמה שאני יודע אפילו לצורבים הישנים של "שקע" במגש שמתאים להנחת דיסקים 8cm.

ככה גם לנגני תקליטורים.

מה שכן, חשבתי לפני כמה ימים אם נגני תקליטורים ברכב (אלה שאתה דוחף את הדיסק פנימה) יכולים לנגן אותם ואני לא בטוח אם יש להם תושבת מתאימה לכך..הנושא זקוק לבדיקה.

לא הם לא יכולים לנגן כאלה, בגלל שאתה לא תוכל להכניס אותו ככה שהוא יהיה בדיוק באמצע וגם המנגנון לא יצליח להכניס אותו עד הסוף.

ואפילו בחוברת הוראות של הנגנים יש אזהרה שלא להשתמש בדיסקים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתדעו לכם שהדיסקים האלה מאוד פופולרים בארה"ב . חבל שזה לא תפס בארץ .

כל צריבה סתמית להעברת מידע בצורה מהירה ממחשב למחשב הם צורבים על דיסקים כאלה .

היה לי נגן עם הדיסקים האלה זה הדבר הכי חמוד בראיתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שחברת DCD (יחד עם עוד חברה ישראלית ששכחתי איך קוראים להם) מייצרת/משכפלת/מדפיסה דיסקים לפי הזמנה בכל גודל וצורה, הבעיה היחידה היא שזה משתלם רק בכמויות יחסית גדולות מאד.

במקום העבודה הקודם שלי רצינו פעם לקנות כמות גדולה של דיסקים לצריבה עם הלוגו של המקום ופנינו אליהם, לצערי עבדתי במקום בירוקרטי מחריד ככה שזה נתקע בדרך ולא התבצעה הזמנה (לפחות לא כשאני עבדתי שם), אבל אני זוכר שהתרשמתי לטובה מהמחירים ומכמות האשרויות שיש לך (דיסקים בגודל קטן, דיסקים עם הדפסה ב2 - 3 - 16M צבעים, שכפול דיסקים עם מידע, הכנת גלופה לשכפול מהיר וזול של דיסקים וכו') .

אין להם אתר משום מה (חשיבה עסקית קצת מטופשת) אבל תרים טלפון ל144, שם הם בטוח נמצאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ememorex.com/product.asp?dept%5Fid=126&pf%5Fid=32024703

מצאתי באתר הרשמי שלהם אפשרות להזמנה אבל זה רק לusa and canada :-X :-[ בכל מקרה שמעתי שדיסקים קטנים כאלה דופקים את העין של הצורב והסידי רום האם זה נכון? כי באמת רובם נדפקים כשמנסים לצרוב עליהם ולפעמים הצורב לא מזהה אותם (אני מדבר על דיסקים קטנים הרבה יותר פשוטים שהיו לי פעם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...