תאילנד, מה שווה להביא משם ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאילנד, מה שווה להביא משם ?

KoM

Recommended Posts

כשאני הייתי שם (לפני בדיוק 3 שנים) אז אני זוכר שהפלאפונים היו יקרים ולא משתלמים.

לעומת זאת כל הנגנים למיניהם היו זולים (כמובן תבדוק שמה שאתה קונה זה באמת המוצר ולא איזה חיקוי זול), PSP עלה ממש בזול,מצלמות דיגיטליות היו זולות.

הבאתי משם חדש של אזוס ב200 ומשהו שקל, יש רכיבי מחשב זולים אבל לא הכל. הקונסולות אמורות להיות זולות(קניתי סוני2 עם שני שלטים, חמישה משחקים וצ'יפ ב700 שקל.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תילאנדית משובחת לינקוי הבית* ;D

[tt]

*אין בהערה זו לייצג את דעתו של הכותב לגבי העם התילאנדי ואין להעלב מהבעת דעה זו.כל קשר בין הכותב לבין עצמו ולבין הכתוב מעלה מקרי בהחלט.[/tt]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכנס בבנגקוק לMBK .

זה קניון מטורף עם קומה לפלאפונים ועוד קומה למוצרי אלקט' ועוד...

כמו שאמרו פה , רק תיזהר מחיקויים , יש גם תאילנדיות מזוייפות (ליידי בוי'ס :) )

אני לפני כמעט שנתיים קניתי שם אייפוד ווידאו 80 ג'יגה בדיוק שהוא יצא עם מטען נוסף ורמקולים בסביבות 1500-1600 ש"ח

והוא מקורי לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך הרבה תגובות לא ענייניות.

אם כבר זה שמעלי המליץ על קניון אז לכל מוצרי האלקטרוניקה עדיף ה-Pantip Plaza. פשוט גן עדן לחובבי מחשבים, גאדג'טים, אלקטרוניקה וכל דבר ממוחשב וחשמלי שאתה יכול להעלות על הדעת.אני מצאתי את עצמי מסתובב שם 8 שעות, תוך כדי שאני משווה מה שאני רוצה לקנות בין כל החנויות. מקום MUST.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך הרבה תגובות לא ענייניות.

אם כבר זה שמעלי המליץ על קניון אז לכל מוצרי האלקטרוניקה עדיף ה-Pantip Plaza. פשוט גן עדן לחובבי מחשבים, גאדג'טים, אלקטרוניקה וכל דבר ממוחשב וחשמלי שאתה יכול להעלות על הדעת.אני מצאתי את עצמי מסתובב שם 8 שעות, תוך כדי שאני משווה מה שאני רוצה לקנות בין כל החנויות. מקום MUST.

סוףסוף משהו נורמאלי בת'רד מלא תגובות מפגרות, לאילו מחירים אני אמור לצפות ביחס לארץ למשל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...