משוואה ב-11 נעלמים (או:נבחרת ישראל בכדורגל) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משוואה ב-11 נעלמים (או:נבחרת ישראל בכדורגל)

maverick

Recommended Posts

סעמק יש לי הרגשת פיספוס ענקית:

א. מול קפריסין יכלנו לנצח בקלות במשחק הראשון אבל יצאנו בתיקו 1-1 שזה ממש מעצבן...

ב. מול צרפת שיחקנו מצויין אבל לא היה לנו מזל..... היה גול של טרזגה שלא היה כיסוי טוב עליו והוא נגח פנימה והיה את הגול של זידאן שפגע שם בשחקן הגנה..ואווט לא הצליח לכחת את הכדור...... עם אני לא טועה גם היה את המצב שרביבו החילק מהדשא ברחבה.... יכולנו להוציא משם לפחות נקודה עם לא יותר......

ג. כמובן המשחק היום לא משחק הכי טוב של הנבחרת אבל לא היו חסרות הזדמנויות שלנו נכנסו... פשוט פיספוס גדול......

אולי זה לא ישמע לכם הגינוי אבל עם הינו עושים את מה שהינו צרכים ומנצחים את קפריסין ואת סלובניה היום... ואחר כך הינו מוצעים נקודה או אפילו שלוש מול צרפת (מה שהיה גורם להם לעבד נקודות) אז יכולנו להתמודד עם צרפת על המקום הראשון בבית... אבל שוב פעם יצאתה לוזירת.... הווינריות היחידה הייתה במשחק מול קפריסין שהצלחנו לנצח במזל נקרא לזה שבדיר נגח בדקה ה-87.......

תנו להם לפרסם "מעדני חלב" ו-"עמק ביסים" למינהם. תנו להם להרגיש שהם מלח הארץ. תנו להם סופרלטיבים וחיבוקים.

בסופו של דבר הם א פ ס י ם.

טוב הגזמת קצת לבניון היה משחק מצוין בליגה ביום ראשון הוא בישל שני שערים ואחד הוא הכניס... אבל זה נגע שם בשחקן ככה שאולי זה גם בישול במשחק שהקבוצה שלו ניצחה 5-2.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להיות החנון פה אבל זה ל11 נעלמים, כל שחקן מייצג פונקציה שבתוכה חובייה מטריצה של מאות אם לא אלפים של נעלמים ובייחד כל 11 הפונקציות האלו מהוות פונקציה אחת של יחס ריבועי בין כל פונקציה מה שמביא למיליוני נעלמים ;D ;D ;D

יאיר.

WTF???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה ההרכב הזה?

עידן טל?!?!?!?!?! ז'אנו?! נמני קשר אחורי?!

הייתי מסכים לקבל את עידן טל מג"ש במשחק הזה, אבל לא כשקייסי בנאדו ובן-חיים בלמים..

עם כל הכבוד, אם עידן טל מגן שמאלי משחקים עם שני בלמים, בנאדו ובן-חיים, ומג"י אוזן.

אני לא מבין, בשביל מה גרנט מזמן ספסל כזה רחב, אם גם ככה, לא משנה מי יתפקד איך במגרש, הוא יחליף את אותם אנשים?!

להוציא חלוץ כדי שרביבו יעמוד בשפיץ ונמני מאחוריו? זה היה ככה כבר 10 שנים!

בסוף השנה, כשיסלקו את רביבו מגלא, שיבוא למס אשדוד ויפרוש מהנבחרת. לא צריכים הורסי קבוצות.

גרנט צריך להבין שנבחרת זה לא קמפיין פרסום והגימיקים שלו לא מספיק טובים. עם כל הכבוד לזה שהוא הצליח שכל שחקן לא ישחק בעמדה שלו, זה היה כישלון.

אין שום סיבה שהוא יתפטר, הוא פשוט צריך להגיד שהוא טעה ושזה לא יקרה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את הבעיה העקרית שהייתה שהיא: לא היה חלוץ מטרה טבעי... רק בסוף לחמש דקות נכנס הולצמן....

אין מה לעשות לא גדל בארץ חלוץ אמיתי ברמה טובה חוץ מאלון מזרחי (ולא משנה מה תגידו אליו אבל הוא סקורר ענק....)

לא חסר לנו קישור יש לנו אפילו עודף עם ברקו שאמור לחזור יש את זנדברג (שנכנס כמחליף) ואת בדיר שגם נכנס כמחליף... ועם כל השחקנים ששיחק מחוץ להגנה חוץ מטל היו קשרים.... וגם יש את בנין ויש את דגו שאולי לא היה משחק.... קיצר חסר לנו חלוץ טבעי שלא מגדלים בארץ וזה חבל מאוד. כי כל קבצוה ששהגיע להשגים באירופה.... נגיד חיפה היה לה חלוץ (יעקובו איגבני).......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון. גם אם רונאלדו היה בשפיץ, הוא לא היה מגיע לחצי מצב. ההעמדה היתה טעות אחת גדולה.

אתה צודק שהעמדה הייתה טעות אבל.... היו לנו איזה שנניים שלושה מצבים של שער כמעט בטוח ועם זה היה רונאלדו אז זה היה ברשת בלי לחשוב פעמיים אפילו.... וגם הקטע עם אפק האדיוט שלא מסתכל איפו הוא ואיפו הגנה הוא עלה לנו בשני גולים.. עם לא היה מתחיל את התנועה שלו קצת יותר מאוחר ובפעם השניה עם הוא היה מסתכל שההגנה עומדת 2 מטר לפניו גם זה היה גול......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגול הראשון היה נבדל של כמה סנטימטרים, השני היה נבדל אמיתי.

אם ההעמדה היתה נכונה, כל שחקן היה יודע מי יביא לו כדור ומאיפה. במגרש ליד הבית שלי שיחקו יותר מאורגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יושב ורואה את המשחק בין נבחרות וסלובניה ובוכה. איך הנבחרת הזאת קוראת לעצמה מועמדת למקום שני בבית עם תצוגת כדורגל עלובה כזו. מול נבחרת עם משחק חלש הם לא מסוגלים לעשות כלום.

גרנט תתפטר!!!

(אם יש למישהו פיתרון למשוואה שיפנה אלי בפרטי)

זה באמת מצער אותי, אבל אני מסכים הדיעה הזאת.

ומפגן החוסר מיומנות פשוט חגג, לא גרנט צריך תהפטר, אלא השחקנים בעלי האגו הגבוה שלהם צריכים להתעורר ולהבין שהם בנבחרת חלשה וצריכים לשחק כמו חיות, כמו נמרים, כאילו כל משחק זה החיים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני מאד מצטער, אבל כולכם לא צודקים.

קודם כל, יש לנו סיכוי לא רע, ואפילו טוב לסיים במקום השני. סלובניה יכולה להפיק יותר מעצמה, זה בטוח, אבל לא הרבה יותר. מה שבטוח, אנחנו נבחרת יותר טובה ולא יעזור לאף אחד.

עם 1-0 קטן הכל היה שונה, וכולם היו מהללים את הנבחרת שהעלימה לגמרי את סלובניה מהמגרש, ושיחקה מצויין.

היה לנו פשוט חוסר מזל כשלא ניצלנו את ההזדמנויות לכיבוש. אבל מכאן ועד לסגור את הכדורגל בארץ יש עוד דרך ארוכה. נכון, המשחק היה מגעיל, ובסה"כ שיחקנו לא מספיק טוב, אבל זה קורה כמעט לכל הנבחרות... הרבה מאד נבחרות מהעשיריה הראשונה לפעמים משחקות ככה, ואף יותר גרוע(כמו ספרד למשל, שסיימה בתיקו מול מקדוניה או מי שזה לא יהיה, וספרד במקום השני בדירוג הנבחרות... גרמניה, מול איי פארו(מה? יש להם נבחרת? :o) שעד הדקה ה90 לא הצליחה להבקיע.

יש לנו עתיד, ואני מאמין שנעשה את העבודה בסלובניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לגרנט בעיה עם התקשורת וזה מה שיוצר את הרושם הזה.

מידי פעם הוא חש בדחף בלתי נשלט להגיד משהו שלא הולם אותו, כמו לפני המשחק- "כל הזמן אומרים שעכשיו רגע האמת, אני מחכה לראות

מתי יגיע רגע השקר". כאילו שהוא לא מבין שמול צרפת, זה לא היה רגע האמת כי לא ציפו לניצחון.

אבל, גרנט עשה המון טעויות.

אם אותו גרנט היה אובייקטיבי הוא לא היה לוקח כמה שחקנים מחיפה (ז'אנו?! ז'אנו!?) ומשבץ מהקבוצות הקטנות.

מעניין כמה זמן יקח לו לזמן את דוידוביץ שוב, אחרי הבדיחה הלא מוצלחת עם אוואט.

אני מאמין שבלי הטעויות האלה, שנבעו מחוסר אוביקטיביות ואולי הערצה עיוורת, הינו כרגע במקום השני.

מספיק שאלימלך היה בשער מהמשחק הראשון נגד קפריסין, והיינו סוגרים עניין (ולא, גם לא שכחתי את הדרדלה של נימני דקה 94 נגד מלטה,

2-1 במזל גדול מאוד).

והדבר שאני הכי לא מבין, למה ילדים בני 15 בפורום של מחשבים יכולים להתבטא יותר טוב ממאמני כדורגל, למרות שאני בטוח שגרנט מבין בכדורגל יותר מכולנו ביחד? אם אתה מדבר עם התקשורת, תדבר כמו בן-אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...