משוואה ב-11 נעלמים (או:נבחרת ישראל בכדורגל) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משוואה ב-11 נעלמים (או:נבחרת ישראל בכדורגל)

maverick

Recommended Posts

אני יושב ורואה את המשחק בין נבחרות וסלובניה ובוכה. איך הנבחרת הזאת קוראת לעצמה מועמדת למקום שני בבית עם תצוגת כדורגל עלובה כזו. מול נבחרת עם משחק חלש הם לא מסוגלים לעשות כלום.

גרנט תתפטר!!!

(אם יש למישהו פיתרון למשוואה שיפנה אלי בפרטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה זה לא משוואה של 11 נעלמים זה משוואה של 11 אפסים...

הרבה של הכדורגל בארץ שלנו בושה וחרפה תסתכל על איזה קבוצות עלו לליגת העל... סתכל איזה קבוצה זכתה בגביע המדינה!

אני מתפלא בכלל שאנחנו איכשהו מגיעים בכלל לאירופה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שלצערי בזבזתי את זמני בלהסתכל במשחק העלוב עלוב הזה... ואפילו אם הם יאפילו ליורו 2004, מה יש להם בכלל לעשות שמה? שום דבר. המשחק הזה היה פשוט עלוב. סלובניה שיחקה פשוט על הפנים, עם איזה 8 קרנות לא מצליחה לעשות כלום, האיטיות והחוסר דיוק של המשחק של נבחרת פשוט שיגע אותי מה זה הדבר הזה ארר :|

הייתי יותר שמח אם סלובניה היו מבקיעים דקה 93 ומנצחים, ככה האשליות של האפלה ליורו היו נגמרות יותר מהר והיה יותר מקום לדברים מעשיים, כמו לגרום לנבחרת העצובה הזו להתחיל להבקיע!

:AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו להם לפרסם "מעדני חלב" ו-"עמק ביסים" למינהם. תנו להם להרגיש שהם מלח הארץ. תנו להם סופרלטיבים וחיבוקים.

בסופו של דבר הם א פ ס י ם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושא: משוואה ב-11 נעלמים (או:נבחרת בכדורגל)

מצטער להיות החנון פה אבל זה ל11 נעלמים, כל שחקן מייצג פונקציה שבתוכה חובייה מטריצה של מאות אם לא אלפים של נעלמים ובייחד כל 11 הפונקציות האלו מהוות פונקציה אחת של יחס ריבועי בין כל פונקציה מה שמביא למיליוני נעלמים ;D ;D ;D

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...