שאלות בקשר לאורור המארז שלי. - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות בקשר לאורור המארז שלי.

ISmile4U

Recommended Posts

אלוי וההיתי "משוגע" כמו שקראת לי אבל לצערי הבעיה שהמאוורר לא מגיע לרמות האלו הוא נקושי מוציא אוויר לכן אני הולך לחליפו בחדש אני אברר לגבי מאוורר של thermalteck .

יש לי במלאי עוד אחד כזה והוא אותו דבר לא מקרר בכלל הקטע שחברתי אותו לשנאי וגם אז הוא הסתובב אותו הדבר ולא קרר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יש לך מה לעשות איתם מה שלי לא היה לעשות איתם?

אני מסביר לך שהם לא מגיעים אפילו לקמצוץ מימה שהם אמרוים לספק וזאת לאחר שלקחתי אחד מהם וחברתי ישרות לשנאי 12V ולחשמל המאורר בקושי זורק אויר עושה לי טובה שהוא מסתובב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה את ה spark בסוף לא קניתי PCH אמרו שחסר ליבואן במלאי ולא ידוע עם בכלל יגיע דבר שני אמרו שעכשיו שהם ניזכרו שהמעבד הוא בכלל אז אין צורך במאורר כזה ואילו הקירור הג'נרי יספיק די והוטר אז קניטי את הג'נרי מחר אני אדכין אותו כמו כן קבלתי את המארר 120 מ"מ של ENERMAX שאין ספק שהוא טוב יותר מהקודם שהיה לי ושנית קבלתי את ה smart fan 2 80 מ"מ שח Termaltake שהוא חבל"ז עושה רעש זה נכון אבל זורק אויר בצורה מצויינת עכשיו אני רק צריך לסדר את הסירקולציה כמו כן רכשתי ערכת קבלים מעוגלים כך שעכשיו כל הכבלים שלי מעוגליםץ וזהו צריך לסדר אותם ואת המאווררים שלי אני מקווה להדיג שיפור בטמפרטורות של המעבד והמארז.

עם יש למישהו הצעות בקשר סידור המארז אשמח לשמוע כרגע ה 120 מ"N לראש המארז מוציא אויר ה 80 מ"מ smart fan מאחור מתחת לספק כח מוציא אויר וה 80 מ"מ על החלון בצד מוציא אויר יש לי עוד שניים של 80 מ"מ בחזית המארז שמכניסים אוויר וכרגע אחד נוסף של 80 מ"מ שלא מחובר ונמצא מחוץ למארז. אז עצות לגבי הסידור אשמח לשמוע ובבקשה על תפנו אותי למדריך באתר כי לא יותר מידי מעמיק ומובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, יש לך עודף כסף ללא ספק..

ולפני שאני ירשום לך איך לנסות לסדר אותם אני צריך לדעת שתי דברים:

-החור שעשית למעלה הוא בדיוק מעל הסינק של המעבד? כאילו אין משהו שחוסם בין המאוורר שלמעלה למעבד?

-החור שבחלון גם הוא מול המעבד?

-המאוורר שמתחת לספק גם כן נמצא בגובה של המעבד?

-כמה מקומות למאווררים יש לך מתחת לספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נראה לי שהסתדרתי והצלחתי להוריד את הטמפרטורה ולייצב אותה בתווך הרצוי של איזור ה 34.

את המאוור שבחלון הרכבתי מחדש כך שיכניס אויר וזה שבראש המארז ה 120 מ"מ והשניים מתחת לספק ביניהם ה smart fan 2 מוציאים אויר ויש לי גם שנים בחזית המארז שמכניסים אויר לא שהם מי יודע מה.

בכל אופן החלפתי היום גם את גוף הקירור של המעבד ועכשיו המאוורר שלו מסתובב במהירות שמעל ה 4000RPM

אגב ה smart fan 2 מסתובב לי במהירות שבאיזור ה 5000RPM

זהו אפשר לומר תודה לכל אלו שניסו לעזור או עזרו לי.

;D המחשב שלי נשמע כמו מנוע של מטוס סילון ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אבל חבל על החשמל והאוזניים שלך ;)

טוב ראשית "חבל" אומרים על מי שחלף מהעולם.

עכשיו תאמת לרעש התרגלתי זה לא כזה נורא ות'אמת עם זה המחיר לכך שהמעבד ובכלל המארז יקוררו כראוי וכמו שצריך אז אני מוכן לשלם 8).

לגבי החשמל? מממ ... הצריכה היא אותה צריכה כאילו אם חם בחדר אז בליו הכי אני אדליק מזגן לא צריך לסבול, לי בניגוד למחשב אין מאווררים :P

לסיכום אני חושב שהשגתי הישג טוב בכך שהצלחתי להוריד את הטמפרטורה לפני כן הטמפרטורה נעה הרבה פעמים בין 38 ל 40 כאשר המחשב לא במאמץ ועכשיו הטמפרטורה היא באיזור ה 34 +/- כאשר הוא לא במאמץ, כלומר הוא די במצב האידיאלי שבו הוא צריך ליהיות.

נראה אולי אני אנסה לארגן דיגיטלית מחבר שלי ואז אני אעלה לפה איכותיות של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...