תקוע באוברקלוקינג לe8400 בלוח asus commando - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקוע באוברקלוקינג לe8400 בלוח asus commando

An7i

Recommended Posts

טוב אז עשיתי קצת שיעורי בית ולמדתי פה מדריך וחצי וקראתי כמה טופיקים וזה מה שעשיתי

א: זה המפרט שלי

לוח אם - p5e rev 1.x.x

ציפסט - x38

גשר צפוני - 82801ir (ich9r)b

ביוס - american megatrends inc

גירסה - 0303

תאריך עידכון - 10/30/07

מעבד -3.00GHz e8400

טכנולוגיה - 45nm

מתח ליבה כרגע - 1.192

זיכרון - duel 2048 mb

dram frequency - 400.X

fsb:dram 5:6

הגדרות cl - 5-5-5-12 לפי הייצרן

cr - 2t

קירור למעבד

cooler master hyper tx2

ב: ה fsb במובן ישב על 333 בדיפולט והרמתי אותו ל 400 וגם את ה fsb start on northbrigh ל 400 כי לא עלה לי טוב בלעדי זה

אחרי זה התחיל לעשות בעיות ולא לעלות והתחלתי להרים את המתח למעבד, הרמתי אותו בהתחלה ל 1.28 ולא ממש הלך ואז הרמתי ל 1.3 ורץ טוב ועבר 10 דקות

בתוכנה occt

כמובן שהמחלק שלי היה 1:1 כיוון שה fsb היה על 400 והזיכרון שלי מהירות 800 מגה הרץ שזה בדיוק

והגעתי לתוצאות יפות וביצעתי ככה אובר קלוקינג של 20 אחוז והמעבד עלה מייד מ 3.00MHz ל 3.60MHz

הבעיה התחילה כאשר ניסיתי להרים את ה fsb מעל 400 נגיד ל 420 ואז שוב לא עלה אבל לא משנה מה הרמתי במתח של המעבד והזיכרון עדיין לא עבד טוב

עד שהגעתי למתחים של 1.35 והתחיל לרוץ לפחות המערכת הפעלה אבל בתוכנה נופל אחרי כמה שניות , הגעתי למתח של 1.4 למעבד והתחיל ליפול לי בתוכנה מהר

יותר על ליבה חמה מידי

יש לי קירור אני חושב טוב ולא נראה לי שהמיגבלה שלי עוצרת על 20 אחוז אוברקלוקינג

אני אודב למי שייתן מבט ויעזור לי

נ.ב ביטלתי את התכונות שאמרו שמפריעות לאוברקלוקינג בלוח אם

מחכה לעזרה

נ.ב ובלי קשר לכל זה עוד שאלה קטנה, עוד כמה ימים אני מקבל זיכרונות טיפנ יותר חזקים של 2g duel 1000MHz האם אני אוכל לשפר משמעותית את האובר קלוקינג שלי? כי בסך הכל זה נשמע לי הגיוני שעם מהירות כזאת שלהם אני אוכל להגיע למחלק 1:1 גם אם ה fsb שלי יעמוד על 500

האם אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מה הטמפ' של המערכת בזמן מאמץ מלא על 3.6GHz?

ב. שבאים בתדר של 1GHz בסטוק, לא יגבילו אותך עד שתגיע לתדר באס של 500MHz, אבל זה לא אומר שהלוח יצליח להחזיק את המערכת יציבה בתדר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אבל לאיפה אני ממשיך כרגע? מה אני מוסיף משנה? יש לי מלא אופציות ואני בטוח שלוח כזה יקר ואכותי ומיועד לאובר קלוקינג חייב לעמוד ביותר מזה

ב: איך אני בודק את הטמפרטורה בשעת מאמץ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לקירור למעבד

cooler master hyper tx2

ולא כזה טוב, אבל יותר טוב ממה שבא דיפולט עם המעבד...

מתחים שיניתי רק לcore voltech כאילו למעבד...

ולזיכרון העלתי מ1.9 שהייצרן ממליץ ל - 2

עכשיו אני לא כל כך מבין מה המתח של ה nb ו bus קשורים אם התוכנה occt נופלת לי על מעבד חם מידי....

דבר שני אני לא יודע לבדוק חום ב occt אבל אני אוריד את אחת מהתוכנות האחרות ואבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NB&BUS קשורים מאוד לאורקלוקינג אך לצעערי איני יכול להגיד לך כמה המתחים אמורים להיות במקרה שלך.

במידה וOCCT כותב שנופל עקב T. כל מה שצריך לעשות? זה לשנות לו אותה. (כמוון אם הוא לא נופל על השגיות 1234)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...