מחפש לקרר את המערכת שלי ככול האפשר,600ש"ח - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לקרר את המערכת שלי ככול האפשר,600ש"ח

Guarding angel

Recommended Posts

היי

החדר שלי ממש חם מהמחשב,למרות סידור הכבלים,תוספת של מאוורר 120mm ביציאת הPCI-E וקירור FREEZER64 PRO המחשב עודנו פולט חום

אני שוקל להחליף גם לHD2900 שלי את הקירור אך לא בטוח אם הACCELERO S1 REV 2.0 יתאים לכך.

סירטוט הסרקולציה במערכת שלי :

x3ks3.png

לדעתי רוב החום מגיע מהכרטיס מסך ומהספק.

כרגע אני מוכן להשקיע כ600ש"ח על לכלל המערכת

בנוסף אני שוקל להחליף את דלת המארז

http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=19100#details

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן סביר להניח באמת שהחום מגיע מהכרטיס מסך. המעבדים כמו שלך לא כאלו חמים.

מה שאני הייתי עושה זה:

מחליף לכרטיס מסך להACCELERO S1 REV 2.0 ושם עליו שני מאוררי 120 מילימטר

בנוסף היית מוסיף מאורר של 120 מילימטר בגג כדי שיזרוק את כל האוויר החם שיש שם. ובנוסף זה יאזן לך את זרימת האוויר במארז עכשיו, כי יש לך 2 שמכניסים ורק אחד שמוציא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שלגבי הכרטיס מסך אינני בטוח אם הקירור יתפוס

http://www.arctic-cooling.com/downloads/compatibility/height_restriction_drawing_AcceleroS1_r2.pdf

לפי הסרטוט הזה הקירור מתאים ל8800GT\HD3870\4850\4870

רק שאני לא בטוח שהוא מתאים לשלי :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הACCELERO S1/S2 לא תומכים בכרטיס מסך שלך...אם אתה מתעקש יש לך את ה Accelero Xtreme 2900...

או אפשרות לקחת קירורים אחרים...

ומצטער שאני שואל..אבל אם עכשיו המחשב פולט X חום..ואתה תשפר את הקירור..הוא ימשיך לפלוט את אותו הX..רק יותר מהר וביעילות...

ככה שאני לא רואה מה הלחץ להשקיע סכום כזה בקירור...אם אתה רואה לנכון..אפשר בהחלט להחליף את הקירור לכרטיס מסך..

מעבר לזה אני לא רואה שום סיבה אחרת להשקיע סכום כזה על קירורים למיניהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הACCELERO S1/S2 לא תומכים בכרטיס מסך שלך...אם אתה מתעקש יש לך את ה Accelero Xtreme 2900...

או אפשרות לקחת קירורים אחרים...

ומצטער שאני שואל..אבל אם עכשיו המחשב פולט X חום..ואתה תשפר את הקירור..הוא ימשיך לפלוט את אותו הX..רק יותר מהר וביעילות...

ככה שאני לא רואה מה הלחץ להשקיע סכום כזה בקירור...אם אתה רואה לנכון..אפשר בהחלט להחליף את הקירור לכרטיס מסך..

מעבר לזה אני לא רואה שום סיבה אחרת להשקיע סכום כזה על קירורים למיניהם...

העיניין הוא שצריך לקרר יותר מהר את האוויר החם שבמארז,שהוא יצא בטמפרטורה נמוכה יותר.

הכנסת CFM גבוה של אוויר "קריר" יקרר את האוויר החם ויפלט מהמארז בטמפרטורה נמוכה יותר.

הבעיה היא שהקירור של הHD2900 רק יונק אוויר שבתוך המארז ומוציא אותו דרך הסלוט החוצה,החום לא נשאר במארז.

מחר ארכוש את דלת המארז. ואבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שככל שתקרר יותר טוב ויעיל את המארז..הטמפ' תהיה נמוכה יותר..וכך גם החום והטמפ' הסופית של הכרטיס מסך..

אבל 600 שקל ;D

בכל מקרה מלבד הדלת שמגיעה עם המאוורר הענק הזה..אתה מעוניין בהמלצה לקירור לכרטיס מסך ? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שככל שתקרר יותר טוב ויעיל את המארז..הטמפ' תהיה נמוכה יותר..וכך גם החום והטמפ' הסופית של הכרטיס מסך..

אבל 600 שקל ;D

בכל מקרה מלבד הדלת שמגיעה עם המאוורר הענק הזה..אתה מעוניין בהמלצה לקירור לכרטיס מסך ? :smile1:

ברוררררררר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלבד הHR-03 R600 של TR....וה Accelero Xtreme 2900 של AC..אין ממש קירורים לכרטיס מסך הנ"ל..

אם יש לך אפשרות..תברר עם מישהו שיש לו כבר....מה המרווח ברגים של הבסיס בACCELERO S1 ותמדוד בכרטיס מסך שלך...

עם קצת מאמץ יהיה אפשר להתאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה שבדקתי אני הוא לא התאים..אבל בדיקה חוזרת באתר..נראה כי הוא תומך...

בחירה טובה...

הבעיה היא שנמאס לי מקירורים אקטיבים והפאסיבים כגון הTHERMALRIGHT והAC S1 REV 2.0 כולכך מודולרים שאפשר לעשות איתם הכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...