זיכרונות בעייתיים של OCZ? אני מתחיל להשתגע... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיכרונות בעייתיים של OCZ? אני מתחיל להשתגע...

1_Nike_1

Recommended Posts

^^ לא זה לא קשור לתמיכה טכנית נא לא להעביר- אני לא מחפש פיתרון לבעיה ^^

שלום לכולם.. אתמול קיבלתי את מסך המוות ולאחר שבדקתי את קובץ הDUMP גיליתי שזה כנראה בגלל memory corruption

הפעלתי את המחשב מחדש עם דיסק של MEMTEST וגיליתי שגיאות בזיכרון.

זה לא העניין. העניין הוא שזה כבר קרה. זה קרה בהתחלה כשקניתי את החלקים של המחשב והיו לי המון בעיות ובסוף גיליתי שגיאות בזיכרון, החנות החליפה לי אותם והמליצה בביוס לתת להם +0.2V וזה נפתר. עכשיו זה קרה שוב (ולא נגעתי במתחים של הזיכרון).

שני דברים שמעצבנים אותי. 1, למה לעזאזל זה צריך לקרות? כאילו ואם הייתי רוצה לבצע OC (ואני אכן מתכנן כזה דבר) אז בטח הייתי מתחרפן?

2, האם יתכן שאלו זיכרונות בעייתיים באופן ספציפי? מישהו התנסה איתם? הנה קישור לזיכרונות המדוברים באתר שבו קניתי אותם.

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=3928&category_id=bcca44451f59c60c094ae45c428e6d84&

וגם- האם אפשרי (אם מישהו יודע) לבקש מהחנות שאני אוסיף כסף ואקח זיכרונות אחרים? (במקרה ואכן אלו זכרונות בעייתיים)

העניין הוא שהחנות ממנה קניתי את הזיכרון היא החנות בעלת השירות הגרוע ביותר בעולם. לבאסטה בשוק יש שירות טוב יותר. ולכן זה קצת בעייתי כי לוקח להם הרבה זמן להחליף את הזיכרונות. בפעם הקודמת הם ניצלו את כל 14ימי העבודה שהם מתחייבים אליהם וזה ממש עצבן אותי. הם שמו את זה בצד וחיכו וחיכו וחיכו ומשכו אותי וכל אחד שם המציא לי תירוצים אחרים.

דרך אגב. היבואן שעובד עם החנות הזו, עבדתי שם פעם. האם אפשרי לגשת ישר אליהם- ואם כן, אפשרי להחליף ולהוסיף כסף לזיכרון אחר?

תודה מראש מצטער שכתבתי יותר מידי וזה בטח ירחיק כמה אנשים מלעזור לי.. =\

עריכה: אה שכחתי. שאלה 3. איזה כדאי לקחת במקום? (2GB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה הזכרונות הזמניים שקיבלתי מהם.

לא יודע על מה אתה מדבר, אצלי הם עבדו יופי. :lol:

עכשיו ברצינות (למרות שהייתי רציני גם קודם).

אם הזכרונות לא תקינים והיבואן מכיר באחריות עליהם אז יש מצב לשדרג אבל הכל תלוי בנחמדות של איזה איש מכירות.

אם כבר לקבל זיכוי ולשדרג אז תוסיף 100 שקל וקח 4GB CL5.

דרך אגב מי היבואן הזה ? (יעזור לי אולי בהמשך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CD-LOG

מחר אני אסע אליהם נראה אם הם באמת פשטו רגל, אם כן אני אסע ליבואן..

בכל מקרה אני בטוח לא אשאר עם הזיכרון החרא הזה.. אז איזה מומלץ?

לא משנה לי 2 ג'יגה או 4 ג'יגה.. מתוכנן OC..

אני לא יכול להגדיר כרגע תקציב מסוים, אבל אפשר לומר שזיכרון ב800ש"ח זה לא בתקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...