MSI P45 Neo-F או GA-P35-DS3L - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI P45 Neo-F או GA-P35-DS3L

mordidot

Recommended Posts

מה ייתן לי מבין שתי הלוחות ביצועים יותר טובים, ב OC, וגם בלליות איזה לוח יותר יציב אמין (למפרט שלי בצד)

חשוב לי לציין ששניהם עולים 400 שקל וזה התקציב שלי לא פחות ולא יותר

בקיצור על איזה אתם ממליצים?הסיבה היחידה שלי כרגע ללכת על בגלל הPCI-E 2 וגם בגלל שהלוח יותר מעודכן טכנולוגית

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא חושב שהג'יגה בייט עדיף מבחינת OC.

אני גם נמצא בהתלבטות דומה למחשב החדש שאני עומד לקנות עוד מעט בKSP, והחלטתי לקחת את הMSI.

למה? צ'יפסט P45 שמעולה לOC, תמיכה בPCI E 2 לשדרוג עתידי של כרטיס מסך, תמיכה עד 16GB בניגוד לג'יגה בייט שהוא תומך עד 8, וכל זה במחיר זול יותר.

ההמלצה שלי לך על הMSI.. אבל קח בחשבון שלא תוכל לעשות OC מטורף למעבד, לא איתו לא אם הג'יגה בייט ולא אם כל לוח אחר שעולה 400 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ניסיוו עם שני הלוחות... הג'יגהביט עדיף בהרבה לOC פשוט הרבה הרבה יותר נוח.

בחינות אחרות הכוונה לציפסט חדש יותר PCIE2 גשר דרומי חדש יותר, בעיקר דברים שוליים...

אני אישית הייתי הולך על הג'יגהבייט, אבל תכלס זה לא יהיה טעות ללכת על הMSI כי הוא גם סבבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הג'יגה בייט יכול לעשות 400 FSB.. אני בטוח שהMSI שהוא צ'יפסט P45 עושה יותר מזה, ואולי אפילו 500 כמו רוב לוחות הP45.

PCI E 2 ו-16GB זה ממש לא דברים שוליים. נגיד עכשיו הHD4870X2 מחייב PCI E2, ובעתיד יהיו כרטיסים הרבה יותר חזקים ממנו שאם הם לא יחוברו בPCI E 2 יהיה להם צוור בקבוק ענק! בX58 למשל אפשר לשים עד 24 ג'יגה, ואני לא רוצה להיות תקוע עם לוח שיגביל אותי ל8GB לשדרוגים בעתיד.

במחיר שלו לדעתי הלוח הכי משתלם שיש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...