missing winxp files after bsod restart - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

missing winxp files after bsod restart

Marko

Recommended Posts

למה שלא תעלה את המחשב עם תקליטור ההתקנה של ותעשה REPAIR ? מצד אחד זה ישמור לך על התוכניות המותקנות ומצד שני זה ישחזר קבצים שנפגמו.

אולי יש לך BAD CLUSTERS על הדיסק הקשיח ולכן חלונות לא מצליחה להתגבר על התקלות האלה ?

אם אתה יכול לוותר על חלונות 98, להתקין מחדש את אחרי פירמוט של הדיסק הקשיח ל-NTFS זה הכי מומלץ כי ב-NTFS כמעט ולא רואים SCANDISK אפילו אם המחשב נתקע או קורס וזה חוסך הרבה קבצים מסוג CHK שהם LOST CLUSTERS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך התקנת את מלכתחילה?

לפני חצי שנה אחרי התקנת על NTFS במחיצה שנייה (:D) עשיתי image עם ghost, ומאז, פעם אחת עשיתי שחזור מלא (לפני חודש בערך) בגלל בעיה דומה אבל קצת יותר מסובכת, ועכשיו שיחזור ספריית system32 פתר הכל.

למה שלא תעלה את המחשב עם תקליטור ההתקנה של ותעשה REPAIR ? מצד אחד זה ישמור לך על התוכניות המותקנות ומצד שני זה ישחזר קבצים שנפגמו.

רעיון טוב, אנסה את זה היום, כי אולי נשארו עוד בעיות שפשוט עדיין לא נתקלתי בהם.

אם אתה יכול לוותר על חלונות 98, להתקין מחדש את אחרי פירמוט של הדיסק הקשיח ל-NTFS

המחיצה של מפורמטת כ-NTFS. את win98 אני שומר לתוכניות שלא רצות על XP וגם כמערכת הפעלה חלופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות לומר ל להריץ כל, אבל כל תוכנה.. יש מה שנקרא תאימות". "מצב אלו תוכנות לא עבדו לך?

כל מיניי תוכנות לכ. ועוד כמה תוכנות שאסור לפרט עליהם פה. תוכנות ישנות.

את "מצב תאימות" אני מכיר וחבל שהוא לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מיניי תוכנות לכ. ועוד כמה תוכנות שאסור לפרט עליהם פה. תוכנות ישנות.

את "מצב תאימות" אני מכיר וחבל שהוא לא עזר.

אסור ?? אתה מבין שאתה לא יכול לזרוק הצהרה כזאת לחלל הפורום ולא לצפות לשאלת סקרנות, נכון?

מאזו בחינה אסור??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

« שינוי אחרון: היום בשעה 15:35:19 על ידי Enc0der»

פחחח, איזה צחוקים איתך.

אבל יש כמה דברים שלא לקחת בחשבון:

1. ההודעה על ה"שינוי" לא אמורה להופיע בציטוט, וגם לא בתקציר הנושא בחלון של שליחת תגובה..

2. אתה שם לב שעדיין לא 15:35:19, נכון ?

3. כשיש שינוי בהודעה, שים לב שהחלק עם ה-"Logged" (אצלי פשוט מופיע מספר IP..) נדחף שמאלה.. "משום מה" אצלך זה לא קרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...