מחשב חדש- המאוורר של המארז מרעיש וזה מעצבן! עזרה בקשה...! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש- המאוורר של המארז מרעיש וזה מעצבן! עזרה בקשה...!

asi1998

Recommended Posts

קניתי מחשב טוב מאוד למשחקים אבל הבעיה שלי היא המאוורר הוא מרעיש וזה מעצבן...

המאוורר המרעיש הוא המאוורר של מארז

raidmax apex 2*120 mm no psu

מה אפשר לעשות בקשר לדבר המעיק הזה? תודה רבה לעוזרים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבדוק שהוא מחובר טוב ושהוא יציב במקומו, כך שלא נוצר רעש מנקישות עקב תזוזה לא רצויה. אם כשאתה לוחץ אותו לדפנת המארז אז הוא נהיה שקט, זה אומר שזו כן הסיבה. אם הוא מחובר טוב אתה יכול להוסיף רצועות גומי לברגים בשביל למנוע את הרעש.

אם זה לא הסיבה ויש לך חיבור של 3 פינים לחשמל- אתה יכול לחבר אותו לסלוט מתאים בלוח אם ולשלוט עליו באמצעות SpeedFan (יש מדריך בסטיקי). אם זה לא 3 פינים אלא ארבעה, תוכל תמיד לעשות מוד ל7 או 5 וולט (יש מדריך באתר אני חושב).

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבדוק שהוא מחובר טוב ושהוא יציב במקומו, כך שלא נוצר רעש מנקישות עקב תזוזה לא רצויה. אם כשאתה לוחץ אותו לדפנת המארז אז הוא נהיה שקט, זה אומר שזו כן הסיבה. אם הוא מחובר טוב אתה יכול להוסיף רצועות גומי לברגים בשביל למנוע את הרעש.

אם זה לא הסיבה ויש לך חיבור של 3 פינים לחשמל- אתה יכול לחבר אותו לסלוט מתאים בלוח אם ולשלוט עליו באמצעות SpeedFan (יש מדריך בסטיקי). אם זה לא 3 פינים אלא ארבעה, תוכל תמיד לעשות מוד ל7 או 5 וולט (יש מדריך באתר אני חושב).

בהצלחה.

תודה רבה לך על התגובה למרות שלא הבנתי כלום ממה שאמרת..

שני שאלות:

1) אני צריך לחבר אותו למקום אחר בלוח אם?

2)האם המאוורר של המארז הספציפי הזה אמור להיות מרעיש? יש לעוד אנשים פה תמארז הזה? (המצליצו לי על המארז הזה במפרט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי המדריך בסטיקי אתה יכול לשלוט בהם.

בשביל להגיע לביוס אתה לוחץ DEL כשהמערכת בPOST (כשהכל עולה ויש זיהוי של התקנים וספירת זיכרון)

בחלק מלוחות האם בשביל להגיע לביוס זה F2 ולא DEL. אם תשים לב למה שכתבתי במדריך- זה משתנה בין לוח ללוח ושום דבר אינו קבוע. אבל אם תתן לי את הדגם המדויק של לוח האם שלך אני אבדוק את העניינים ואסביר לך מה לעשות בידיוק- עד כמה שאני יכול.

במקרה שלך מכיוון ושאני לא מכיר את המערכת, תצטרך גם להגיד לי כמה מאווררים מחוברים ללוח (חוץ משני המאווררים של המארז שדיברת עליהם).

דרך אגב, תהיה בטוח שזה שני המאווררים של המארז ולא משהו אחר, שלא סתם נחפש פיתרון לבעיה שלא קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי המדריך בסטיקי אתה יכול לשלוט בהם.

בשביל להגיע לביוס אתה לוחץ DEL כשהמערכת בPOST (כשהכל עולה ויש זיהוי של התקנים וספירת זיכרון)

בחלק מלוחות האם בשביל להגיע לביוס זה F2 ולא DEL. אם תשים לב למה שכתבתי במדריך- זה משתנה בין לוח ללוח ושום דבר אינו קבוע. אבל אם תתן לי את הדגם המדויק של לוח האם שלך אני אבדוק את העניינים ואסביר לך מה לעשות בידיוק- עד כמה שאני יכול.

במקרה שלך מכיוון ושאני לא מכיר את המערכת, תצטרך גם להגיד לי כמה מאווררים מחוברים ללוח (חוץ משני המאווררים של המארז שדיברת עליהם).

דרך אגב, תהיה בטוח שזה שני המאווררים של המארז ולא משהו אחר, שלא סתם נחפש פיתרון לבעיה שלא קיימת.

וואי אחי אני ממש מצטער שהטרדתי אותך לשווא.

לאחר בדיקה מעמיקה שכוללת ניתוקי מאוורים למיניהם גיליתי 100 אחוז שהרעש בא מהפאקינג כרטיס מסך

הכרטיס מסך שלי הוא nvidia 8800 gt מהדגם של alpha dog

מה אפשר לעשות בנוגע לדבר הזה?? ושוב מצטער על ההטרדת שווא הייתי בטוח שזה בא מהמאוורר של המארז אחי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הלוח שלך דיי דומה לשלי.

שני החיבורים הבאים:

חיבור של CPU_FAN - כלומר החיבור של המאוורר בלוח ליד המעבד.

וה SYS_FAN2, במקרה שלך זה ליד חיבורי הSATA בלוח.

שניהם מאפשרים שליטה דרך המחשב. אז תוודא שהמאווררים מחוברים אליהם.

לאחר מכן תצטרך להכנס לביוס וב- Health למטה למטה תעשה Smart Fan מופעל ומתחתיו תבחר PWM.

ורק עכשיו תוכל לפעול לפי המדריך שכתבתי בשביל לשלוט במהירות שלהם.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הלוח שלך דיי דומה לשלי.

שני החיבורים הבאים:

חיבור של CPU_FAN - כלומר החיבור של המאוורר בלוח ליד המעבד.

וה SYS_FAN2, במקרה שלך זה ליד חיבורי הSATA בלוח.

שניהם מאפשרים שליטה דרך המחשב. אז תוודא שהמאווררים מחוברים אליהם.

לאחר מכן תצטרך להכנס לביוס וב- Health למטה למטה תעשה Smart Fan מופעל ומתחתיו תבחר PWM.

ורק עכשיו תוכל לפעול לפי המדריך שכתבתי בשביל לשלוט במהירות שלהם.

בהצלחה

גבר רשמתי לך שטעיתי בקשר למאוורררים והרעש נובע מהכרטיס מסך, תראה הודעה למעלה.. מה עושים אחי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא אתה יכול לשלוט במאוורר של כרטיס המסך עם -RivaTuner

אפ אפשר קצט פירוט אני יודה לך מאוד אחי עזרת לי המון למרות שבלבלתי אותך..

אוקיי הורדתי תתוכנה איזה הגדרות אני אמור לשנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...