עד לאן לדעתכם אני יכול להגיע עם OC למעבד P4 2400 הבא? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד לאן לדעתכם אני יכול להגיע עם OC למעבד P4 2400 הבא?

SuB

Recommended Posts

אם אתה אומר, אבל אני העלתי בה את הבאס ב-5 והיא מריצה אחר כך מן בדיקה ומחשבת את המגה-הרץ החדש..

אבל אתה בטוח יותר מנוסה אז אני יעשה מה שתגיד.

רק עוד משהו על המאוורר שאני רוצה לקנות, יש לך איזה המלצה? האם לקנות ג'נרי או של חברה כלשהי? כי אני רוצה משהו עם RPM דיי גבוה ולא כל כך הרבה רעש, וה-smart fan של מודד על פי הטמפ' את הסיבובים שהוא צריך לעשות..

מתי אני צריך להעלות את המתח של המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בSF2 יכול לשנות את מהירות הסיבוב או אוטומטי או לא אוטומטי ;D כאלו כמו בוולקנו 7+ {ככה נראה לי :-*}

בקשר לתוכנה, אם אתה רוצה אתה יכול גם לנסות איתה, תראה מה שתעשה, תעלה כל פעם 5-10, תפעיל מחדש את המחשב ותפעיל את . אם הוא יתקע לך אז תוריד אם לא אז תמשיך. הבעיה היא שאם העלת יותר מידי את הבאס, והמחשב לא יעלה, איך תפעיל אותו? כי להוציא את הבטריה {של הביוס} לא יעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא תוכנה גרועה

אתה לא תגיע רחוק איתה

לא הייתי משתמש ב3DMARK

תעלה עד שהוינדוס לא יעלה

תוריד 5MHz ותריץ 16-20 שעות של PRIME 95

עבר? המחשב יציב

לא עבר? תוריד עוד 5 ושוב PRIME

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אין לי כי אין לי כוח להתעסק עם הניקוד של המחשב וכאלה..

דבר שני-

כשטיילתי לי בביוס הייתי צריך לעשות enable לאיזה אפשרות כדי שאני יתחיל להתעסק עם הבאס.

אחרי שעשיתי enable יש אפשרות שקוראים לה CPU host frequncy, את זה משנים? וברגע שאני משנה את זה אז בשור שכתוב memory frequency הבאס גם עולה מ-333 למעלה..

את מה לשנות?

עריכה-

לא הבנתי בכלל איך משתמשים בPRIME הזאת, אבל אני רוצה לדעת מתי להפעיל את הבדיקה? אחרי כמה מגה-הרץ שאני מעלה?

והתוכנה sandra עושה את אותה עבודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, אני חייב שתענו לי על מה ששאלתי בתגובה הקודמת כדי שאני יוכל להתחיל לעשות OC.

ואשמח אם תסבירו איך מריצים בדיקה ב-prime..

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...