מעבר מADSL לכבלים ועכשיו הראוטר מעלים לי רוחב פס 3Com 3Crwer100-75 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר מADSL לכבלים ועכשיו הראוטר מעלים לי רוחב פס 3Com 3Crwer100-75

DaNiEl360

Recommended Posts

שלום,

עברתי דירה, ולבזק אין תשתית ואמרו שלא יהיה להם בחודש הקרוב, אז עברנו לחבילת טריפל של הוט וכמובן לקחתי חבילה של 5 מגה כמו שהיה לי עם בזק בתשתית.

עכשיו הטכנאי הגיע, חיברנו את המודם לראוטר והייתה בעיה, סידרתי אותה בכך שהחלפתי מ - L2TP ל PPTP והמהירות הורדה שלי מאתרים תפעוליים שלהם על סביבות ה 300 ק"ב לשנייה, שזה אמור להיות 600 ומשהו, אז דיברתי עם הוט וגם עם נטוויז'ן, ואני מיואש כי בדקתי ישירות עם המודם והמהירות עובדת יופי, אבל שהראוטר מחובר הוא אוכל לי בערך 300 ק"ב לשנייה, וגם שאני מוריד דברים מאתרים אחרים בד"כ זה מוריד לאט מאוד (15 ק"ב לשנייה), אז הורדתי גם עדכון FIRMWARE לראוטר והתקנתי, וזה לא עזר. אז נתנו לי טלפון של תמיכה של 3COM התקשרתי ובמהלך השבוע יתקשרו אלי ואולי יוכלו לעזור לי, אז בבקשה אם מישהו מכם יוכל לעזור לי אני אשמח, כי אני כבר שבועיים הייתי בלי ושהוא מגיע אז הוא לא עובד כמו שצריך.

אז תודה רבה למי שעוזר ושוב הנה הדגם 3Com 3crwer100-75.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי את הנתב לגרסא 1.3, כי היא האחרונה שיצאה...

אני מחובר כרגע ב - PPTP, כי ב - L2TP המהירות הורדה שלי על 12 ק"ב לשנייה בערך.

וכאשר עדכנתי את הנתב איפסתי את ההגדרות והגדרתי את הכל מחדש.

עריכה: שכחתי לציין שיש לי גם ניתוקים מהאינטרנט מדי פעם וצריך להפעיל מחדש את הראוטר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

עם ה - PPTP והעדכון המהירות פחות או יותר אותו דבר, ואני עוד לא יודע על התנתקויות כי לא עבר כמעט זמן...

אבל שאני מעביר ל - L2TP ומגדיר שם, אז המהירות אותו דבר כמו ב PPTP, ככה שהעדכון כולה סידר בעיה של ה LT2P אבל עדיין חסרים לי 200 ק"ב לשנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה ידוע עם מודמי Terayon בעבודה מול נתבים.

תחליף לכל דבר אחר, שזה בעצם SB4200 של או הTMC460 של טומפסון. שניהם עובדים מצויין עם נתבים.

זה לא משנה אם אתה בPPTP או בL2TP, לפעמים השרתים שמקבלים חיבור PPTP עמוסים יותר בחלק מהספקיות אז כבר עדיף להתחבר בL2TP, אבל אין ממש הבדל בינהם בעיקרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

בתור טכנאי ועובד באחד מהספקיות בארץ והנסיון שלי עם לקחות בכבלים מודם טריון גורם לניתוקים אם הרבה ראטורים בכבלים תעבור ל MPLS בנוסף על החלפת המודם ושהיה לך בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

דיברתי עם , הנציג אמר שיעשו מעקב על המודם לראות אם יש ניתוקים למיניהם וגם הוא המליץ לי לעבור לחיבור ללא חייגן, אז התקשרתי לנטוויז'ן וסידרו לי חיבור ללא חייגן שיהיה בתוך 72 שעות, אם יהיו בעיות אני אחליף מודם וזהו.

*עריכה, היו התנתקויות בלי סוף, דיברתי עם ויגיע אלי טכנאי עם מודם של חברה אחרת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...