שלבי צביעה (לקה) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלבי צביעה (לקה)

GOVNER_T.S.Y

Recommended Posts

עשיתי צביעה X שכבות וזה נראה לי כבר מספיק טוב בשביל לעשות לקה. עשיתי שכבת לקה, בריאה כזו.. השאלה היא האם צריך לעשות יותר משכבת לקה אחת, במידה וכן כמה שכבות מומלץ לעשות ?

אנא ענו בהקדם, אני רוצה לסיים והעלות (:

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די תלוי בעובי השכבה הראשונה של הלקה ששמת.

אם כבר שמת שכבה ''עבה'' (יחסית) אז אין שום טעם להוסיף עוד שכבה,ולא רק בגלל שזה לא יגרום למראה בוהק יותר.

מגרעות?

הייתי אומר שמ'ס שכבות (אפילו 2) עבות יהוו לך בעיה של שיוף עתידי.

בהצלחה,

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שמוטיישן כבר אמר, הכל עניין של טעם. יש כאלו שיעדיפו בלי לקה ויעדיפו את הצבע מט וגמור ככה ויש שיעדיפו את האובייקט עם שכבת לקה אחת לתת פיניש קטן וסופי ולהגן על כל תהליך הצביעה. לעומת זאת אם אתה משום מה חושב ששכבה אחת לא הספיקה אז לך על זה ושים שתיים.

אני רק אודיע לך כבר עכשיו שככל שתשים יותר ויותר שכבות לכה הצבע "יעלם" יותר ויותר ויהיה יותר ויותר ברק לבן עדין שכזה. לשיקולך.. ;)

מלבד זה גם כמה שיותר שכבות לקה יעניקו לאובייקט מראה פלסטי שכזה כי לקה זה דבק, דבק עושים מנפט שזה משול לפלסטיק. אבל יותר מזה זה סתם חירטוטים ולך על מה שאתה חושב שיפה לדעתך! על טעם וריח אין להיתווכח..

בהצלחה עם המוד! :yelclap:

(שלי נתקע בגלל שאין לי מקדח כוס מטומטם של כמה שקרוב ל-120 ס"מ, העיגולים שיצרתי יצאו אליפסות!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שמוטיישן כבר אמר, הכל עניין של טעם. יש כאלו שיעדיפו בלי לקה ויעדיפו את הצבע מט וגמור ככה ויש שיעדיפו את האובייקט עם שכבת לקה אחת לתת פיניש קטן וסופי ולהגן על כל תהליך הצביעה. לעומת זאת אם אתה משום מה חושב ששכבה אחת לא הספיקה אז לך על זה ושים שתיים.

אני רק אודיע לך כבר עכשיו שככל שתשים יותר ויותר שכבות לכה הצבע "יעלם" יותר ויותר ויהיה יותר ויותר ברק לבן עדין שכזה. לשיקולך.. ;)

מלבד זה גם כמה שיותר שכבות לקה יעניקו לאובייקט מראה פלסטי שכזה כי לקה זה דבק, דבק עושים מנפט שזה משול לפלסטיק. אבל יותר מזה זה סתם חירטוטים ולך על מה שאתה חושב שיפה לדעתך! על טעם וריח אין להיתווכח..

בהצלחה עם המוד! :yelclap:

(שלי נתקע בגלל שאין לי מקדח כוס מטומטם של כמה שקרוב ל-120 ס"מ, העיגולים שיצרתי יצאו אליפסות!)

וואי אחלה תודה. אני לא אעשה עוד שכבת לקה :) הממ בקשר למוד שלך שנתקע, יש לי רעיון שאולי יעזור לך. תדפיס עיגול במידות שאתה צריך , או שתשתמש במחוגה (רדיוס 6 מן הסתם :P) ותקדח בסמוך לקו מתאר של העיגול, את היתר תשייף עם פצירה זה ייקח הרבה זמן, אבל לא יצא לך אליפסות :lol: .

שיהיה לך גם בהצלחה עם המוד!

HTH

g0vner_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...