המלצה ללוח עד 400 ש"ח למעבד Q9450 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ללוח עד 400 ש"ח למעבד Q9450

xtract1

Recommended Posts

אהלן חברים.

אני מחפש המלצה ללוח מתאים כשאני מעוניין שיהיה מתחת לתקציב ואם יש משהו באוזר ה-350 מה טוב.

אני לא מתכנן וגם אם יהיה אחד בעתיד הוא יהיה באמת קטנטן ככה שממש לא צריכים לוח שטוב בזה.

אני לא מחפש כ.קול איכותי במיוחד או שום דבר כזה.

אני הולך לעבוד עם 2X1GB במהירות 800 של Geil ועם מעבד Q9450 כאמור.

אני סה"כ מחפש משהו טוב,אמין ויציב שמומלץ.

חשבתי על P31-DS3L שעולה כ-340 אבל לא רוצה לסגור עניין לפני המלצות מכם.

כעיקרון אני מתחיל ליטות לכיוון P35-DS3L שהבנתי שאין לו בעיות במידה וכל הסלוטים יהיו תפוסים וכו'..

אני רוצה המלצה ללוח מתאים,אם יש משהו זול יותר בשמחה. אם ה-P31 באמת מתאים לי אז מעולה.

אם אתם חושבים שכדאי ללכת על P35 שעולה כ-425 ש"ח אוקי אבל אני מבקש פירוט.

כמו כן התיחסות לגבי IPE-35 (אם אני לא טועה בדגם) של אביט.

יתרונות וחסרונות של כל לוח לגבי המעבד הספציפי, וכו' וכו' וכו'

הרבה תודה,

דור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בתקציב הנתון אין לך ברירה, אלא את מה שציינת.

לא חלילה שהברירה היא לא טובה אבל לוחות של לא בתקציב.. ולוחות של DFI לא בתקציב ..ולוחות של מעולים אבל פחות מפוצ'רים מ-GB.

קנה רק לוח RETAIL ולא BULK..לא זוכר מה הצעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרש הביצועים בין ה P31 ו P35 כמעט אפסי.

מה שבטוח, במידה ואתה מתכנן OC גבוה אל תלך על ה DS3L משום שיהיה קשה להגיע לתדר גבוה איתו, לכן אולי באמת יהיה יתרון OC כלשהו עם לוחות אחרים רק שמשהו שבאמת מבין בזה פה יעזור לך למצוא את הלוח הטוב ביותר בתקציב.

ה DS3 מתאים יותר ל OC אבל מחירו גבוה יותר מן התקציב, כמובן ובמידה אתה עושה OC קטן ולא משמעותי, ה P31 אמור להיות טוב בתקציב.

ללא קשר, במידה ואתה קונה מחשב חדש, מחירו של ה Q9550 ירד מ 2400+ ל1600 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=101

זה בתקציב. השאלה אם זה עדיף על P31-DS3L או על P35-DS3L והאם שווה בכל זאת לחרוג ב-20 ש"ח לטובת ה-P35-DS3L

כן..לא שמתי לב.

בכל מקרה צודק, גם זה בתקציב אבל אישית אני אוהב את GB, הדגמים המדוברים שלהם מגיעים כולל SOLID CAPACITORS והם לוחות מאוד איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז ההתלטבות בין P31 ל-P35.

הבנתי שה-P31 מתאים לשימושים שלי (רק 2GB זיכרון וללא ובטח שלא במהירות 1066 או משהו קרוב).

מצד אחד נראה כאילו הוא מספיק,מצד שני העניין עם הזכרונות מעט מפחיד אותי.

לגבי המעבד,

Q9450 עלה לי 1000 ש"ח ככה שאני אשאר איתו :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר ל-P31 אין תמיכה רשמית ב-1333 וגם אם כן יש הגבלות. הייתי הולך על ה-P35 ולא "מצפה" להפתעות בהרכבת ה-Q9450.

תקרא את האזהרות של GB.

http://www.gigabyte-usa.com/Products/Motherboard/Products_Overview.aspx?ProductID=2569

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרובעי ליבה יותר כדאי P35.

אתה יכול "להתפשר" על לוח P45 מאוד שפוט

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=6506

ה NEO-F לא לוח מדהים. לא כולל חיבור 8PIN (יפריע ל OC), יש לו רק 3 פאזות (למה לא ארבע?) והפאנל האחורי שלו לא כולל שום חיבור מהיר (FIREWIRE/ESATA) ויציאת SPDI/F (דבר שהיום נפוץ מאוד בלוחות של ו ASUS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...