ה4850 שלי מקרטע בCRYSIS - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה4850 שלי מקרטע בCRYSIS

OuTsIDe

Recommended Posts

דבר ראשון תשתמש ב8.7

ובאיזה הגדרות הוא מקרטע?

ודרך אגב, גם אצלי עם המעבד על 4.1GHZ יש קטעים בקרייסיס שהוא יורד לסביבות ה20FPS

ההגדרות אצלי הם כולם על HIGH 1280X1024 ו4XAA עם 16XAF

גם כמו שלך...

תזכיר לי מה זה AF?

המשחק יכול לקרטע כמה דקות ואז ללכת חלק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AF זה איכות שנראת למרחק....

ואמרת שזה קורה לך בכל הגדרות. גם כשהכל על LOW?

לא נשמע הגיוני....

אם זה קורה בHIGH כמו שהבחור השני אמר זה הגיוני... ואין שום דבר חריג...

ב HIGH הוא לא אמור לקרטע ועוד כשה בהגדרות האלה ה 9600GT יכול להחזיק את המשחק...(רק ב AAX2)

אגב אפילו בלי AA הוא בקרטע...

ובאמת איפה ה AF בקרייסיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בקרייסיס בחירה של AF.. אבל אפשר לבחור את זה בדרייבר..

ויש הבדל לא קטן באיכות בין בלי AF לבין AFX16.. יש לי פה שני צילומי מסך להראות אבל הם גדולים מידי ולא ניתן לשים אותם כאן בפוסט..

אגב, המשחק לא רץ אצלי משהו בכלל. כשהכל על HIGH ממש אי אפשר לשחק בו גם עם FSAAX4 ועם AFX16 ב 1280X1024.. ה FPS נמוך מאד לטעמי..

אני שם בו רק FSAAX2 וגם זה רץ לא הכי חלק כמו שהייתי מצפה מהכרטיס הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בקרייסיס בחירה של AF.. אבל אפשר לבחור את זה בדרייבר..

ויש הבדל לא קטן באיכות בין בלי AF לבין AFX16.. יש לי פה שני צילומי מסך להראות אבל הם גדולים מידי ולא ניתן לשים אותם כאן בפוסט..

אגב, המשחק לא רץ אצלי משהו בכלל. כשהכל על HIGH ממש אי אפשר לשחק בו גם עם FSAAX4 ועם AFX16 ב 1280X1024.. ה FPS נמוך מאד לטעמי..

אני שם בו רק FSAAX2 וגם זה רץ לא הכי חלק כמו שהייתי מצפה מהכרטיס הזה..

בדרייבר סמתי על USE APPLICATION SETTINGS ב AF...

לא יודע כניראה המשחק יותר מידי דפוק ועם ממש הרבה באגים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קליק ימני על האייקון של הדרייבר -> ATI Readon HD 4800 Series -> ואז 3D Settings -> ואז Anisotropic filtering

שם כבר תבחר מה שאתה רוצה.

אני עם 4870 משחק על רזולוציה 1680X1050 בלי פילטרים וקרייסיס רץ בממוצע על 30 FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קטע דפוק עם המשחק הזה ופילטרים. על 1280X1024 בלי שום פילטרים אני מקבל בין 30-60 FPS כאשר רוב הזמן זה על אזור ה 40..

כאשר אני שם FSAAX4 אני מקבל בין 11-14 FPS !! מה קשור ? מה זה החרא הזה ?!! ועוד לא דברתי על AFX16..

ערכתי. פשוט טעיתי. בטעות היה לי איזה התנגשות עם הדרייברים וה FSAA. סידרתי את זה וגם שכחתי שערכתי את הקבצי CFG ל VERY HIGH..

אז בעקרון מה שרשמתי נכון חלקית - אני מקבל בערך 40 FPS על הזולוציה הנ"ל בהגדרות על VERY HIGH .. וסדרתי עכשיו את הפילטרים אז אני מקבל קצת ירידת ביצועים אבל המשחק שחיק עדיין.. אני משער שזה בערך על 25 כאשר יש צניחות לאזור ה 20 וקצת מטה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קטע דפוק עם המשחק הזה ופילטרים. על 1280X1024 בלי שום פילטרים אני מקבל בין 30-60 FPS כאשר רוב הזמן זה על אזור ה 40..

כאשר אני שם FSAAX4 אני מקבל בין 11-14 FPS !! מה קשור ? מה זה החרא הזה ?!! ועוד לא דברתי על AFX16..

משחק דפוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...