מעבד ב 800-1100 ש"ח לעבודה אינטנסיבית ב Cubase? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד ב 800-1100 ש"ח לעבודה אינטנסיבית ב Cubase?

GbeTech

Recommended Posts

אני יוצר בקיובייס ברמה גבוהה כבר שנים, לאחרונה התחלתי פרוייקט שהיה גדול מכל דבר שיצרתי עד עכשיו.

כמות הערוצים הרבה, הכלים והתהליכים שעבדו בו זמנית גרמו למחשב שלי לא לעמוד בעומס. <מפרט בצד>

לעוד מידע, הנה אשכול שפתחתי בפורום בחו"ל: קליק

זכרונות כבר בחרתי, כל מה שנותר זה מעבד. התקציב הוא כאמור 800 שקל, עם חריגה עד גג 1000-1100, וזה גם רק בתנאי שההבדל במחירים, ישתלם בצורה קיצונית. לדוגמא אם ב 1000 אוכל לקנות דגם שחזק בהרבה מדגם אחר ב 800.

שימו לב שהוא לא מיועד למשחקים / עריכת / פוטושופ וכו'. יכול להיות שאותו מעבד מותאם לכל אלה, אך מה שאני מחפש הוא לעבודה עם , מידי וכל מה שמסביב.

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Q9450 נמכר ב-FOXPC ב-1050 לפני כמה ימים,תבדוק אם נשאר להם במלאי באחד הסניפים. זה דגם Box וזה סופר משתלם.

לפני כן כמובן תבדוק אם התוכנה שאיתה אתה עובד מנצלת מרובע ליבה

תודה. השוואתי מחירים בחנויות ואני לא רואה את הדגם הזה בפחות מ 1250.

וכן, קיובייס בהחלט תומכת במרובעי , לכן עדיף מרובע בטווח מחירים הנ"ל (אם קיים) ולא כפול .

חשבתי על ה Q6600, מצליח בצורה סבירה בבנצ'ים וגם בתקציב.

תהיה בעיית תאימות עם לוח האם? [מפרט בצד] או אולי כל רכיב אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אם אתה רוצה לעשות עבודות רציניות ב Cubase כל תוספת זיכרון תיהיה טובה כי 1G לא מספיק ו 2G יכול להיות גבולי במקרים מסויימים.

אתה רוצה לשדרג את המעבד שלך ולהישאר עם אותו לוח? אני לא חושב שזה בר ביצוע.

המחשב שלך ישן יחסית, הלוח שלך לא יתאים לשום מרובע ליבה ובקושי ניתן למצוא מעבדים שיתאימו ללוח. אתה צריך להחליף ללוח אם למעבדים של אינטל (אפשר לוח פשוט ב 400-500 שקל), זיכרון (היום אפשר לקנות 2G ב 170-220 שקל ו 4G ב 370-420 שקל) ומעבד של (העדפה למרובע שחזק מ Q6600 למרות שגם הוא יספיק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הQ6600 גם אופציה טובה אם אתה רוצה לחסוך.

אם השימוש של המחשב זה בעיקר לעשיית אז אני גם מציע לך לקחת מארז וקירור שקטים במיוחד.

אם מאוורר עליון + אחורי (שקטים על LOW) שמושכים אוויר ליד הקירור, Z600 פסיבי (ללא מאוורר) יתן לך מספיק ושקט מופתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדים של שיתנו ביצועים דומים דורשים לוח AM2+ (אולי יעבוד גם על AM2), לך יש את התושבת הישנה יותר (לא זוכר את שמה). ה AM2 ו AM2+ תומכים ב ושלך ב DDR1.

בקיצור כל שידרוג רציני שתרצה לעשות ידרוג החלפה של כל השלישיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...