אנטי אלייזינג בRSX של הPS3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנטי אלייזינג בRSX של הPS3

gtabak_37

Recommended Posts

חבר שלי אומר כל הזמן שאין אנטי אלייזינג בRSX ופה http://en.wikipedia.org/wiki/RSX_%27Reality_Synthesizer%27 רשום

Maximum anti-aliasing sample rate: 8.0 GigaSamples per second (2 AA samples * 8 ROPs * 550 MHz) שלפי מה שהבנתי זה אומר שיש לו את התכונה הזו האם יש לו אין אין לו אנטי אלייזינג ומהן ההתפתחויות בגרפיקה לעומת האקסבוקס 360 בעתיד

כי אומרים שהמפתחות מתחילות לנצל את כמות האינפורמציה שניתן לדחוס על דיסק BD וזה יעניק גרפיקה יותר טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל תזכור שככל שאתה מכניס יותר אפקטים לסוגיהם

אתה לוקח יותר משבים מה שבסופו של דבר ייתן או פריימים נמוכים יותר או פשרות אחרות

ככה שגם אם יש לך AA וHDR ביחד לא אומר שהמשחק עצמו יראה יותר טוב מגרסת הPS3

יכול להיות פגיעות בדברים אחרים ובגלל זה בודקים כל משחק לגופו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BLUEFIRE , אתה ממש אבל ממש לא צודק.

עובדתית , אי אפשר לפספס שאין AA בקטעים מסוימים ושום רזולוציה לא תעזור (אלא אם כן זה מסך קטן) על מסך 37 אינצ' ומעלה.

מה גם שחלק מהמשחקים (רובם) ב2 הקונסולות רץ ב720P ולא ב1080P.

מה שכן , לי זה לא ממש מפריע לרוב ולא תמיד שוה את הכח עיבוד שהולך בכיוון הזה לדעתי , אבל זה כבר עניין אחר.

ד"א , כשאני משחק על ה22" במחשב עם הPS3 העניין הרבה יותר שולי.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי הסוני 3 לא צריך AA משום שברזולוציה גבוהה אתה לא צריך משהוא שימתח את הפיקסלים AA מיועד בעיקר לרזולוציות נמוכות או רזולוציות ביניים

720P עם AAX4 נותן תמונה הרבה יותר טובה מ1080P ללא AA. ונחש מה יותר כבד? נכון,1080P ללא AA. אז AA זה חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ. אני כבר 3-4 שנים משחק במחשב ברזולוציה של 1600X1200 (מסך CRT 21 אינץ) ואני יכול להגיד לך שללא ספק משחק ברזולוציה 1600X1200 נראה הרבה יותר מרשים ממשחק ב 1280X1024 עם AAX4. ברזווציה ממש גבוהה כבר לא ממש שמים לב ל AA. הבעייה היא שבשתי הקונסולות כיום רב המשחקים לא עוברים את ה 720P ככה שברב המשחקים כן חשוב AA. ביום שבו משחקים באמת ירוצו ב 1080P נדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאפשר.

בסך הכל הגרפיקה ב BF למשל די טובה ולא מרגישים בכלל חוסר ב AA

התמונות כאן הם שצילמתי והועלו אוטומטית לאתר של EA

אין לי מושג איזו רזולוציה אני משחק אבל המשחק נראה על מסך 28 פשוט מדהים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני ממש לא אהבתי את הגרפיקה של BF:BC לעומת COD4 לפחות...

אצלי מרגישים את החוסר באנטי אלייזינג רק כשמסתכלים מקרוב יחסית אבל כשיושבים על הספות לא מרגישים בכלל לפי דעתי

יש לי טלוויזית 40 אינטש והספות זה כמה מטרים בודדים אני לא זוכר מתי בדקתי לאחרונה אבל אני חושב 3 מטר

ודרך אגב עומרי (Black Rain) היה לו קשה לשחק והוא הרגיש את החוסר באנטי אלייזינג כי הוא לקח כיסא מהבית שלי וישב מול הטלוויזיה ממש קרוב אליה

הוא אמר שהוא עושה את זה כי הוא רגיל למחשב- אבל כשיושבים מרחוק לא מרגישים כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...