Sony MZ-N510 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sony MZ-N510

elgard

Recommended Posts

כמה שאלות בקשר למיני דיסק הזה:

1. הוא קורא ומעביר שירים במהירות x32?

2. יש הבדל בין הגירסה האמריקאית (אני מתכוון לקנות בארה"ב) לבין הגירסה האירופאית?

3. יש לו id3tag?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובות:

1. מינידיסק "לא יודע" לקרוא פורמטי אודיו כגון או wma וכ'.. אלא מה שסוני מכנים atrac3 (שיטת קידוד שפורסמה מאסיבית עם הוצאת דגמים התומכים בmdlp-md long play) . תוכנה המצורפת עם המכשיר מחליפה את הפורמטים השונים של קובץ האודיו לקובץ שהמינידיסק "יודע" לקרוא ואח"כ מעבירה אותם למכשיר באמצעות כבל הUsb (למשל -קובץ שאתה רוצה להעביר למכשיר יקודד לפי אטראק3 ויועבר למכשיר-->תופס נפח בהארד דיסק). לפי מה שהבנתי מהפירסומים וניסיון קודם (עומד לקבל mz-n510 והיה לי mz-r900) המהירות העברה איננה בהכרח *32 , ומהירות כזו היא על חשבון איכות קול נמוכה (bitrate=66kbps) ולכן בעיקרון עדיף להשתמש במצב lp2=132 kbps .

2. הבדלים? בגרסה האמריקאית מקבלים ערכה לרכב ובאירופית לא. בנוסף לכך, אני לא ממש מבין במושגים ההחלטיים אך ממה שהבנתי הוא כי עצמת השמע בגרסא האמריקאית גבוהה יותר מהאירופית(משהו עם mW).(באירופה יש איזושהי הגבלה או משהו על מנת שאנשים לא יהרסו בעזרת המכשיר את השמיעה שלהם או משהו)

3. לפי מה שהבנתי על סדרת ה-net md (הדגמים עם חיבור למחשב usb) , כשמעבירים שיר למכשיר אז מועבר גם המידע של השיר- שם יוצר ושם השיר. שים לב כי במכשיר שאתה עומד לרכוש אתה לא מקבל שלט עם תצוגת lcd כך שזה לא ממש משנה...

סליחה אם סיבכתי אותך קצת במושגים , אני אבהיר דברים אם לא הבנת משהו, למידע נוסף מומלץ לבקר ב:

minidisc.org

בהצלחה ותתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה יפה !!

ובפשטות , הוא לא מעביר שירים , ולא במהירות 32 , אלא דוחס אותם מחדש לATRAC (שזה לוקח עוד זמן - תלוי במהירות המחשב) ואז מעביר את מה שהוא דחס למינידיסק. בדחיסה הכי חזקה (שנותנת קבצי הכי קטנים אך גם הכי לא איכותיים) הוא יעביר את הקובץ לאחר שנדחס במהירות של עד 32 מזמן אמת (נגיד להעביר דקה שנדחסה כבר, יקח עד שתי שניות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובות:

1. מינידיסק "לא יודע" לקרוא פורמטי אודיו כגון או wma וכ'.. אלא מה שסוני מכנים atrac3 (שיטת קידוד שפורסמה מאסיבית עם הוצאת דגמים התומכים בmdlp-md long play) . תוכנה המצורפת עם המכשיר מחליפה את הפורמטים השונים של קובץ האודיו לקובץ שהמינידיסק "יודע" לקרוא ואח"כ מעבירה אותם למכשיר באמצעות כבל הUsb (למשל -קובץ שאתה רוצה להעביר למכשיר יקודד לפי אטראק3 ויועבר למכשיר-->תופס נפח בהארד דיסק). לפי מה שהבנתי מהפירסומים וניסיון קודם (עומד לקבל mz-n510 והיה לי mz-r900) המהירות העברה איננה בהכרח *32 , ומהירות כזו היא על חשבון איכות קול נמוכה (bitrate=66kbps) ולכן בעיקרון עדיף להשתמש במצב lp2=132 kbps .

2. הבדלים? בגרסה האמריקאית מקבלים ערכה לרכב ובאירופית לא. בנוסף לכך, אני לא ממש מבין במושגים ההחלטיים אך ממה שהבנתי הוא כי עצמת השמע בגרסא האמריקאית גבוהה יותר מהאירופית(משהו עם mW).(באירופה יש איזושהי הגבלה או משהו על מנת שאנשים לא יהרסו בעזרת המכשיר את השמיעה שלהם או משהו)

3. לפי מה שהבנתי על סדרת ה-net md (הדגמים עם חיבור למחשב usb) , כשמעבירים שיר למכשיר אז מועבר גם המידע של השיר- שם יוצר ושם השיר. שים לב כי במכשיר שאתה עומד לרכוש אתה לא מקבל שלט עם תצוגת lcd כך שזה לא ממש משנה...

סליחה אם סיבכתי אותך קצת במושגים , אני אבהיר דברים אם לא הבנת משהו, למידע נוסף מומלץ לבקר ב:

minidisc.org

בהצלחה ותתחדש!

תודה על התגובה...

אז ממה שהבנתי נכנסים יותר שירים למדיהכאשר המיני דיסק תומך בartac3.

ומהי המהירות הממוצעת כשמעבירים שירים בlp2?

והמידע על השיר מופיע עם הlcd של הנגן עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הבנת נכון, כאשר המינידיסקים של מהליינים האחרונים(2000 ומעלה) תומכים בmdlp.

ב. בערך כפול 16 (אחרי שהשיר כבר קודד מחדש לאטראק3 במחשב)

ג.אני חושב שכן.

אני לא יודע אם זה חשוב לך או לא אבל בכל מקרה (אני גם משער שאתה יודע את זה)- למכשיר הזה אין כניסה למיקרופון.

בבקשה ושוב, תתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...