מחפש מחשב נייד | משחקים ישנים יחסית ואינטרנט | 5000 שקל אבל גמיש - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב נייד | משחקים ישנים יחסית ואינטרנט | 5000 שקל אבל גמיש

neo690

Recommended Posts

גודל מסך: 15"

משקל: עדיף שיהיה 1KG-2KG

זמן סוללה ארוך: לא ארוך במיוחד אבל רצוי

לא יזיק DVI (אבל לא חובה)

בלוטות - חובה אינטרגלי

גודל מינימלי של כונן קשיח - 160GB

צורב - אינטרגלי ובהחלט

האם נדרשת אחריות בינלאומית? - [glow=red,2,300]לא יודע מה זה, מבקש הסבר[/glow]

הבנתי ש ו הם הכי טובות,זה נכון?

מצאתי 2 דגמים: מה דעתכם?

HP Pavilion DV-6789

LG R405

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גודל מסך: 15"

משקל: עדיף שיהיה 1KG-2KG

השילוב הזה לא קיים. מחשב ה- 15' הקל ביותר שאני מכירה שוקל בסביבות 2.5 ק"ג ורובם הגדול שוקל יותר בסביבות 2.7-3 ק"ג. מחשבים במשקל שאתה מחפש הם כמעט תמיד 12'-13'. שקול מחדש את העדיפויות שלך, משקל מול גודל.

זמן סוללה ארוך: לא ארוך במיוחד אבל רצוי

מהי ההגדרה שלך לזמן סוללה ארוך?

האם נדרשת אחריות בינלאומית? - [glow=red,2,300]לא יודע מה זה, מבקש הסבר[/glow]

אחריות בינלאומית היא אחריות שמאפשרת לך לקבל שירות למחשב במדינה שונה מזו שבה רכשת אותו. זה נחוץ למי שקונה מחשב בחו"ל ומביא אותו לארץ או למי שקונה כאן אבל מתכנן לעבור לחו"ל לתקופה משמעותית. למי שקונה בארץ וחי בארץ אין לזה חשיבות ממשית.

הבנתי ש ו LG הם הכי טובות,זה נכון?

לא. זה חסר טעם לנסות להכליל בצורה כזו. לכל חברה יש יתרונות וחסרונות וכמו כן כל חברה מייצרת הרבה דגמים מסדרות שונות ובאיכויות שונות.

מצאתי 2 דגמים: מה דעתכם?

HP Pavilion DV-6789

LG R405

את הדגם של LG אני לא מכירה טוב באופן אישי ולכן אני לא יכולה להעיד עליו אבל שמעתי מספר ביקורות חיוביות בנושא מאחרים בפורום. בכל מקרה הוא 14' ואתה טוען שאתה מעונין ב-15' לא?

על הסדרה הזו של אני לא ממליצה במיוחד. מדובר בסדרה עם איכות בניה נמוכה מהממוצע ובעיות חימום יתר בחלק מן הדגמים. כמו כן, המחיר בדרך כלל לא משתלם שכן מציעה שנת אחריות אחת בלבד ולא נותנת בתמורה איכות בניה שעולה על המתחרות או ספסיפיקציה גבוהה.

שקול את נושא הגודל ואז אוכל להמליץ לך על דברים נוספים. אם אתה מתכנן להסתובב עם המחשב הרבה אז 15' זו לא בחירה מוצלחת לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משך זמן ארוך מבחינתי זה 6 שעות

תצפה יותר ל 3-3.5 שעות על מחשב 15' עם בטריה סטנדרטית ועבודה קלה. יש כאלה שנותנים קצת יותר אבל 6 שעות זה לא ריאלי (אלא אם כן אתה מוכן להסחב עם בטריות מפלצתיות). יתכן שפלטפורמת מונטבינה החדשה תאפשר מחשבים חדשים בגדלים של 14'-15' עם חיי בטריה הרבה יותר טובים, זה נראה מבטיח בשלב זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Call of duty 2

Worms 4

ועוד כל מיני ישנים

אני פונה בהמשך לפנייה הקודמת http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=354218.msg3059101#msg3059101

מה עדיף בשבילי?

Dell Inspiron 1525 V8000‎

HP Pavilion DV-6789‎ (אם כבר אז לא עדיף TX-2520 Tablet)

E500-S.AP9DE T7250 2.0GHz

או בכלל R405-S.CP1DE T7500 2.2GHz‎ ?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...